Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ceraukstes un Brunavas pagasta nodaļai meklē jaunu vadītāju

Bauskas novada pašvaldība izsludinājusi atklātu konkursu uz Brunavas un Ceraukstes pagasta nodaļas vadītāja amata vakanci, liecina informācija pašvaldības mājaslapā. Līdzšinējais Brunavas un Ceraukstes pagasta nodaļas vadītājs Uģis Volosovskis portālam apliecināja, ka ir nolēmis mainīt darba vietu, bet pagaidām neatklāja, kur strādās, bet solīja to pavēstīt nākamajā nedēļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No amata pretendentiem tiek gaidīta vismaz vidējā profesionālā izglītība, vēlama inženierzinātņu jomā, kā arī profesionālā pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā vai administrējošā darbā vadošā amatā. Tāpat nepieciešamas zināšanas par normatīvo aktu prasībām, valsts valodas prasmes augstākā līmeņa 1. pakāpē (C1), prasme izmantot biroja tehniku un “Microsoft Office” programmas. Svarīgas ir arī komunikācijas un psiholoģiskās saskarsmes spējas, jābūt B kategorijas autovadītāja apliecībai, pozitīvai domāšanai, augstai atbildības sajūtai un precizitātei.

Galvenie darba pienākumi ietver nodaļas darba vadīšanu, plānošanu, organizēšanu un nodrošināšanu, atbildību par nodaļas darbību un kompetences jautājumu izpildi, pašvaldības pakalpojumu un informācijas pieejamības nodrošināšanu, iedzīvotāju pieņemšanas organizēšanu un tehnisko noteikumu izsniegšanu BIS sistēmā. Tāpat jāizskata iesniegumi un sūdzības, jānodrošina informācijas aprite starp pagasta nodaļu un citām pašvaldības institūcijām, jāsniedz organizatorisks atbalsts pašvaldības darbiniekiem un jāapsaimnieko pašvaldības īpašuma objekti nodaļas pārvaldē.

Nodaļas vadītājam jānodrošina sadarbība ar valsts dienestiem, jāsagatavo lēmumu projekti un citi dokumenti Bauskas apvienības pārvaldes vadītājam, jāiesniedz nodaļas funkcionēšanai nepieciešamais finanšu līdzekļu ikgadējais pieprasījums, jāsniedz ziņojumi par nodaļas darbu, jāorganizē un jākontrolē nodaļas darbinieku darbs, jāizstrādā amatu apraksti un jāsniedz nepieciešamā informācija pašvaldības publiskā gada pārskata sagatavošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 29. jūnijam. Pašvaldības piedāvātais atalgojums šajā amatā ir 1483 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Foto: Brunavas un Ceraukstes pagasta nodaļas vadītājs Uģis Volosovskis/ no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (20)

 1. Viens no labākajiem pagasta vaditājiem kāds ir bijis Ceraukstes un Brunavas pagastos, kaut ari tikai uz neilgu laiku. Skumji.
  Alga butu jabut dubulta izlasot pienakumu aprakstu.

  34
  4
 2. Nevienam nerodas jautajums par to kādēļ Bauskas apvienības pārvaldē ir liela kadru mainība?

  50
  1
 3. Algas apmēru noteikt kā Bauskas komunaļņika locekļiem 4,5 štukas mēnesī, kā locekļu pietuvinātajiem, pielīdējiem 3,5 štukas mēnesī.

  17
  1
 4. Jankam. Jautājums – un ne tikai viens…bet atbildes ta nav . Un kas tad uzdos tos jautājumus- paši aizgājušie? Tiem, kas paliek, jautājumi nav…

 5. Novads neciena savus vadītājus.Visādus pasaules klaiņotājus paņem,kuri 100 vietās jau bijuši un tik skraida riņķī.
  Beigās tāpat jāatlaiž.Savējos labos darboņus zaudē un neciena.
  Par saviem cilvēkiem jādomā.

  34
 6. Pievienot tos pagastus Cāzera kolhozam, paaugstināt visus iespējamos izdzīvošanas tarifus, konkrēti, visus tarifus trīskāršot, nokrustot par vadības, pārvaldības, menedžmenta izdevumiem, 60 procentus no iekasētā izmaksāt valdes priekšnieka un svītas algā. Tā ir labi un pareizi.

 7. Ja kādam tas interesē, tad strādās Vecsaules pamatskolā par vietnieku saimnieciskajos jautājumos. Lai tev veicās Uģi. Galvenais nerunā pretī direktorei

 8. atbilde s – Tev nu gan gara mēle. Gan jau Uģi ir savi iemesli, kāpēc viņš nepateica. Lai veicas, Uģi! Žēl, ka tā, bija prieks sadarboties.

 9. Gaidiet vietā pusdievu- jelgavnieku, kuram nekavējoties paaugstinās algu un apmaksās auto un ceļu uz Jelgavas karalvalsti katru dienu.

  16
 10. Paldies par darbu,tiešām jauks cilvēks,ļoti žēl.Lai veicās,alga gan smieklīga pārvaldot divus pagastus.

  13
 11. Tūlīt iestādes skars reorganizācija.Gan jau atkal pasaules staigoņus paņems,kas nav darbā un visur izjādējušies!
  Briesmīgi!

  12
 12. Tas par Vecsauli nevarētu būt taisnība, jo nevienu darbinieku nedrīkst pieņemt bez konkursa. Un konkurss nav bijis. To nu es zinu. Ja tā tiešām ir, tad direktorei jāraksta skaidrojums IN. Tur ir īstas speciālistes, viņas visu atrisinās un noskaidros.😂🙈

  6
  1
 13. Te tak viss notiek ar pazīšanos.Vecos nomet,paņem staiguļus,pa ministrijām izmēstos un dzērajus,ko atlaiž!

  11
 14. Nevarētu būt taisnība par Vecsauli, jo vakancēs nebija, un vai tad bez konkursa tā var vienkārši apstiprināt, ja tā tiešm būs, tad jau arī blatu sistēma darbosies.

  5
  1
 15. Kas tad tagad strādā par Īslīces pagasta nodaļas vadītāju Unas vietā? Vadība taču publiski solīja, ka maija sākumā atslepenos šo ietekmīgo personu un nosauks vārdu, uzvārdu un būs plaša intervija sabiedrībai par vadītāja skatījumu, redzējumu un vīziju!

 16. 1483 euro pirms nodokļu nomaksas?Vadīt un būt atbildīgam par Cerauksti un Brunavu?Nu neviens,kas pie pilna prāta neies.

  11
 17. Par Vecsauli taisnība. Vakancēs novadā bija konkurss uz saimnieka vietu Vecsaules pamatskolā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.