Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Daļa Iecavas trešdienas pēcpusdienā bez elektrības

Elektroapgāde trešdien īsi pēc pulksten 15:30 tika traucēta apmēram 800 elektroenerģijas sadales tīkla operatora A/s “Sadales tīkls” klientiem Iecavā, portālu informēja uzņēmuma pārstāve Alīna Sildnika

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norādīja, ka elektroapgādes traucējumu iemesls joprojām ir paaugstināts mitrums – tā ietekmē diemžēl var rasties jauni bojājumi. Iecavā elektroenerģijas padeve traucēta Tirgus, Rīgas, Sporta, E. Virzas ielas apkaimē. Daļai klientu elektroapgāde atjaunota pa rezerves elektrolīnijām, patlaban bez elektroapgādes apmēram 500 klienti. Uzņēmums “Sadales tīkls” strādā pie traucējumu novēšanas.

Uzņēmuma pārstāvji aicina iedzīvotājus būt īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā. Redzot bīstamu situāciju, piemēram, trūkušus elektrības vadus, notikuma vietai tuvoties nedrīkst, bet nekavējoties ir jāinformē “Sadales tīkls”, zvanot uz diennakts bezmaksas bojājumu pieteikšanas tālruni 8404, vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, zvanot 112.

Ja īpašumā pazūd elektrība, pirmais solis ir pārbaudīt mājsaimniecības elektrības drošības slēdžus (“korķus”) – vai tie nav atslēgušies. Nereti elektroapgādes atjaunošanai pietiek vien ar slēdža ieslēgšanu. Savukārt aktuālajai situācijai elektrotīklā iedzīvotāji aicināti sekot līdzi www.sadalestikls.lv pieejamā digitālajā atslēgumu kartē, kur apkopota informācija par jau reģistrētajiem elektrotīkla bojājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēl nereģistrētos bojājumus, pamanītos infrastruktūras defektus iedzīvotāji aicināti pieteikt mājaslapā, sadaļā “Pieteikt bojājumu”. Konkrētajā rīkā iespējams pievienot arī bojājuma vietas koordinātes, kas palīdz identificēt bojājuma vietu.

Konstatējot bojājumus, elektroapgāde ar IT sistēmu palīdzību iespēju robežās tiek atjaunota pa citām elektrolīnijām jau pirms bojājumu novēršanas. Tikmēr operatīvā darba brigādes nekavējoties sāk bojājumu vietu lokalizēšanu un tehniskos darbus infrastruktūras atjaunošanai. Sarežģītāku un plašu bojājumu situācijās to novēršana var prasīt ilgāku laiku.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Nu ja, kā Iecavai pieslēdz, tā Bauskai pazūd. Kā Bauskai pieslēdz, Iecavai atkal pazūd. 😀

    16
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.