Dāmas izšķir medaļu likteni dambretē

Aizvadītas Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības 61. sporta spēles dambretē. Sacensībās piedalījās divas Bauskas novada komandas – otro vietu kopvērtējumā šoreiz izcīnīja Bauskas novada pirmā vienība.

Sacensības dambretē 11. maijā notika «Rīgas namu apsaimniekotāja» telpās. Dāmām 50+ grupā otro vietu ieguva Regīna Pironena. Kungiem 50+ grupā labākais bija baušķenieks Jānis Štāls. 60+ grupā pirmajā vietā Zigmārs Rumbenieks, trešais Jānis Āriņš, bet ceturtais Guntars Purviņš – visi no Bauskas novada komandas. 70+ grupā baušķeniekiem otrais bija Vitālijs Kravcovs, bet ceturtais – Tālivaldis Rūmītis.

Kopvērtējumā Bauskas novada pirmā komanda – Regīna Piroņena, Tālivaldis Rūmītis, Vitālijs Kravcovs un Guntars Purviņš – izcīnīja otro vietu ar 48 punktiem. Pirmajā vietā Ropažu novada komanda ar 49 punktiem, un trešā Rīgas sporta veterānu kluba pirmā komanda ar 48 punktiem. Uzvarētāju vienībai nepieciešamos punktus nodrošināja Antra Valnere, kopā iegūstot 16 punktus, savukārt rīdziniekus līdz trešajai vietai «izvilka» Jeļena Tkačenko ar 15 punktiem.

Bauskas novada otrā komanda – Zigmārs Rumbenieks, Jānis Āriņš, Jānis Štāls, Juris Neimanis un Laimonis Zālītis – palika ceturtajā vietā ar 43 punktiem.