Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Darba attiecības pārtrauc trīs Bauskas novada administrācijas un iestāžu darbinieki

Bauskas novada domes sēdē 23. februārī skatīja lēmumprojektu «Par izmaiņām Bauskas novada pašvaldības bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupas sastāvā». Darba attiecības pārtrauc trīs Bauskas novada administrācijas un iestāžu darbinieki, reizē pametot arī sadarbības grupu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par lēmumprojektu informēja izglītības nodaļas izglītības speciāliste Sanita Reinsone, kas pastāstīja, ka bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupā no 28. februāra pārtrauks strādāt Elīna Beitiņa, Bauskas novada Bāriņtiesas priekšsēdētājas vietniece, un Ieva Novicka, Bauskas novada sociālā dienesta Iecavas struktūrvienības sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem, un no 10. marta – Sanita Reinsone. S. Reinsone skaidroja, ka iemesls ir darba attiecību pārtraukšana. Viņu vietā rosināja ievēlēt Bauskas novada sociālā dienesta Vecumnieku struktūrvienības sociālo darbinieci darbam ar ģimeni un bērniem Ilzi Ķikuri.

Deputāti Lainu Bahu interesēja, kāpēc aiziet trīs, bet vietā nāk viena darbiniece. Viņa uztraucās, vai sadarbības grupa varēs veikt savus pienākumus. S. Reinsone norādīja, ka grupas locekļu skaits būs pietiekams, lai veiktu darbu, savukārt izglītības nodaļas un Bāriņtiesas pārstāvjus apstiprinās pēc tam, kad būs pieņemti vietā jauni darbinieki.

Deputāti vienprātīgi atbalstīja lēmumprojektu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (20)

 1. Vai “lielajam” vadītājam tas nav signāls par to, ka nav daudzas lietas kārtībā, ja tik daudzi darbinieki atstāj amatus un dodas prom neatskatīdamies.

  89
  3
 2. Administrācijas ēka, baznīca, u.c. projekti bijušajā Rundāles novadā bija realizēti pateicoties daudzu pašvaldības funkciju, tai skaitā bērnu tiesību aizsardzības upurēšanai. Šobrīd identisks scenārijs atkārtojas Bauskas novadā.
  Izcili Sociālā dienesta un bāriņtiesas darbinieki, kuri savu darba pieredzi un profesionalitāti apguva daudzu gadu garumā, tai skaitā apmeklējot kursus un seminārus par pašvaldības līdzekļiem, šobrīd pāriet strādāt uz blakus novadiem. Deputātes kundzei vajadzēja satraukties nevis par to, kas notiks ar darba grupu, bet par to, kas vispār notiek bērnu tiesību aizsardzības iestādēs novadā.

  58
 3. novadā bērnu tiesības tiek aizsargātas grupveidā, diez, cik liela ir šo ‘aizsargātāju” grupa? Un ko tā “ēd”?

  18
 4. Tā taču ierasta lieta, ka iet prom darbinieki. Galvenais, ka pie varas esošie kundziņi ar sevi apmierināti. Gan jau atradīs citus darbiniekus, ir jau vēl kaut kur netalantīgi mazohisti vai neapmierinātas fūrijas, kas varētu kandidēt.

  36
  1
 5. 2021.gadā ēku Zaļajā ielā 33 labiekārtoja un sagatavoja ģimeniskai videi pietuvināta pakalpojuma sniegšanai ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem.
  Nāca jaunā domes vadība un ēku nekavējoties aizvēra. Nevienam bērnu tiesību aizstāvim pat nepajautāja cik tā nozīmīga, noteicošais bija nauda.
  Lūk fakti, kas liecina, ka jaunajai Bauskas novada vadībai nospļauties uz grūtībā nonākušajiem bērniem.

  32
 6. Komisijai jau neparādīsi smaidīgu bērna seju, vēl jau nav fakts ka smaidīs. Toties ēka vienmēr labi atskaitēs izakatās, i Rīgas kungiem būs ko rādīt, i pašam pasūsmot. Štrunts, ka tukša tā ēka stāv, jo cilvēku ta nav 😀

  19
 7. No puņķainiem bērneļiem jau aploksnīti nesagaidīsi, bet no būvniekiem ierasta lieta. Vai ne A.O.

  38
 8. Paičs jau ne par kapeiku nav labāks … pēdējā domes sēdē, kad vajadzēja ziņot par jautājumiem, visu laiku kaut ko žļembāja ..tjipa košļāja un neko lāgā nevarēja uz iebildumiem atbildēt.
  Sak, parūpējies, lai tavi darbinieki nāk sagatavojušies uz domes sēdi..
  A šis tik žļembā

  26
 9. Nu re, vēl viens pierādījums “jaukajai” novadu reformai… Kāpēc darbinieki izvēlas aiziet? Un laikam ne jau atalgojums ir galvenais iemesls…

  23
 10. Kāpēc tikai sociālā darbiniece? Vai tad citur kāds nepazūd no Bauskas? Būvvaldes piemēram vai datorspeciem? Un Bāriņtiesas tak taisās reformēt (vai jau tas izdarīts)?

  13
 11. Kad āži un iedomīgas kazas pie vadīšanas, tad neviens sevi cienošs speciālists nedancos pēc viņu stabules. Sāp sirds par Bausku, bet ko lai dara, ka ievēlēti kolhoznieki. Cerams, ka tauta nāks pie prāta un vairs nepieļaus tik dramatiskas kļūdas.

  25
  1
 12. Domē pastāv ļoti augsts bosinga/mobinga līmenis. Sistemātiska, aizvainojoša, pazemojoša, neētiska un naidīga attieksme pret darbiniekiem ikdienā – tā ir norma. Neiet prom tikai tie, kuriem nav kur aiziet, un tie, kuri paši piedalās “pasākumā”.

  14
 13. Varu derēt, ka paši vadītāji, nejědzïgi daudzie departamentu un nodaļu vadītāji sev algas ir krietni pacēluŝi, bet darbinieki, kuri rukā melnu muti un vēl pacieš šo kundziņu attieksmi un uz kuru pleciem šie liekēži dzïvo, tiem algas nav paceltas.

  11
  1
 14. Visi bēg,jo attieksme briesmīga.
  Pedagogiem noņēma atvaļinājuma pabalstus,kapēc novada pelēkās mājas darboņi nenoņēma sev????
  Laikā,kad inflācija aug,apkures un ūdens rēķini milzīgi ??
  Inita Nagņibeda,mēs ceram ka rakstīsiet tiesībsargam un satversmes tiesai!Kur ir tiesiskums un līdzvienība?
  Kāpēc nenoņēma visus tos departamenta liekēžus?
  Kur ir līdztiesība??
  Gribu atpakaļ Ābelnieku un Jātnieku.
  Šausmas,šausmas!

 15. Kādu Ābelnieku atpakaļ!? Tieši viņš visus šos mēslus ievārīja, aiz vēlmes izpatikt partijai un savu mazo labumiņu gūt sarakstā tos lauķus savilka. Piekakāja kabatu katram baušķeniekam, un baušķenieki ar “malači”, uz vēlēšanām neaizgāja, lauki gan aizgāja un savus laukus ievēlēja. Tagad grauziet ledu. Redzēsim, kas no Bauskas būs pāri palicis pēc šo Ābelnieka tūdaliņu darbošanās.

  5
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.