Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Darbu atsākusi Bauskas slimnīcas trenažieru zāle

Novembra beigās darbu atsākusi Bauskas slimnīcas trenažieru zāle. Sertificētu treneru – Dmitrija Čabaņenko un Rolandas Gasjūnes – vadībā ikvienam Bauskas novada iedzīvotājam tagad ir iespēja uzlabot savu fizisko sagatavotību un kopējo veselības stāvokli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekle Margarita Epermane pastāstīja, ka trenažieru zāles darbība tika atjaunota ar mērķi pēc iespējas efektīvāk samazināt tās dīkstāves laiku. Personāla trūkuma dēļ zāle bija slēgta, kopš šā gada jūnija.

Katru darba dienu līdz pulksten 16 trenažieru zāli ir iespējams izmantot Bauskas slimnīcas Rehabilitācijas nodaļas fizioterapeitiem, kas palīdz pacientiem atgūties arī pēc komplicētām operācijām, smagām traumām vai slimībām. 

Savukārt darba dienās no plkst. 16 vai 17, bet sestdienās no plkst. 9, trenažieru zāle ir pieejama ikvienam iedzīvotājam, kurš vēlas uzlabot savu fizisko sagatavotību profesionāļu vadībā. M. Epermane norādīja, ka ikkatrs interesents var pieteikties individuālajam treniņam vai grupu nodarbībai pie kāda no zinošajiem un kompetentajiem fitnesa treneriem – Rolandas Gasjūnes un Dmitrija Čabaņenko. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

D. Čabaņenko ir absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diplomu specializācijā – fitnesa treneris. Ieguvis papildus izglītību: estētiskā grupu vingrošana (RSU sertifikāts), klasiskās un sporta masāžas pamati (RSU sertifikāts), treneru un augstu sasniegumu studentu sporta kompetenču pilnveide (Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas (LSPA) apliecība).

D. Čabaņenko pasniedz aerobos, anaerobos, apļa un funkcionālos treniņus, kā arī vingrojumus, kuru izpildē tiek izmantots paša cilvēka svars, sastāda treniņa un uztura programmas, kā arī konsultē pacientus.

Rolanda Gasjūne ieguvusi Bakalaura grādu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā – kvalifikācijā vecākais fitnesa treneris un rekreācijas speciālists. Vada grupu un privātos treniņus, sastāda treniņa un uztura programmas, vadījusi vispārattīstošas vingrošanas treniņus ūdenī pirmsskolas vecuma bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trenažieru zāles darbība atjaunota ar jau iepriekš pieejamo aprīkojumu. “Tas nav pilnībā jauns, taču trenažieri ir moderni un piemēroti dažādu vingrojumu izpildei. Šobrīd trenažieru zāles lielā aprīkojuma papildinājums nav plānots, taču izskatāmi papildinājumi pēc faktiskās nepieciešamības mazajā inventārā (paklāji, pildbumbas u.tml), kas ir izmantojami vingrošanas nodarbībās gan ārstniecības, gan profilakses nolūkos,” skaidro M. Epermane.

Viņa atzīmēja, ka pagaidām cenrādis tiks saglabāts tāds, kā iepriekš tika apstiprināts. Komentējot par izmaiņām nākotnē, M. Epermane atzina, ka tās tiks izskatītas laika gaitā, ņemot vērā energoresursu u.c. resursu cenu pieaugumu, kā arī kopējo zāles noslogotību un darba laiku.

Foto: no Bauskas slimnīcas albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Nesapratu tos kas iet uz trenažieru zāli, lai ietu vai skrietu un maksāt par to, viss vesseļgāk ārā svaigā gaisā un pa velti, nevis piesmirdušā, nosvīdušo zālē..

    7
    10
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.