Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Darbu sākusi jaunā Bauskas novada kultūras nodaļas vadītāja

Par kultūras nodaļas vadītāju Bauskas novada administrācijā izraudzīta Vita Morkūna. Pēc iepriekšējās kultūras nodaļas vadītājas atlūguma iesniegšanas Bauskas novada pašvaldības mājaslapā 18. novembrī tika izsludināta vakance uz šo amatu, pieteikšanās  vairākkārt tika pagarināta. Iepriekšējā kultūras nodaļas vadītāja Elīna Māla darba attiecības ar Bauskas novada administrāciju pārtrauca 8. decembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc nepilniem diviem mēnešiem, 15. janvārī, kultūras nodaļas vadītājas amatu sākusi pildīt Vita Morkūna, ziņo Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa.

Pašvaldībā informē, ka V. Morkūna 17 gadus strādājusi Olaines novada Kultūras centrā par kultūras pasākumu organizatori. Tagadējā kultūras nodaļas vadītāja ir beigusi Latvijas Kultūras skolu (tagad – Latvijas Kultūras koledža) amatierteātru režisora un masu pasākumu organizatora specialitātē, Daugavpils universitātē ieguvusi bakalaura grādu pirmsskolas izglītības pedagoģijā un iestādes vadībā un Biznesa augstskolā Turība ieguvusi maģistra grādu uzņēmējdarbībā un uzņēmumu vadībā.

Savu redzējumu par prioritātēm un mērķiem darbā V. Morkūna būšot gatava sniegt pēc pārbaudes laika beigām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā «Bauskas Dzīve» jau ziņojusi iepriekš, solītā mēnešalga kultūras nodaļas vadītājam no šī gada sākuma ir 1712 eiro.

Foto: Ivars Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. nesaprotu, tagad tās kultūras vairāk. ja jau to tiražē vesela kultūras nodaļa, vai vairāk tās bija laikos, kad Bauskas kultūras namu vadīja viens pats Jānis Matisons, tiesa piepalīdzot vēl pašdarbības kolektīvu vadītājiem, bet ne algotiem. Jājautā, vai toreiz kāds zūdījās, ka Bauskā ne kas nenotiek un, vai cilvēki toreiz nebija sirsnīgāki, kulturālāki? Varbūt, arī tagad lielāko daļu kultūras nodaļas kadru nosūtīt darbā uz MAXIMA vai RIMI, vispārējās darbaļaužu “kultūras celšanai”

  29
  5
 2. Varbūt tagad tieši Bauskā notiks vairāk pasākumu citādi jābrauc uz Sviteni un citām vietām novadā, tur viss notiek tikai pilsētā klusums..

  11
  4
 3. diez, ko ar to domāji? Nenotiek daudzo pašdarbnieku pulciņu publiska uzstāšanās, jeb “kultūras nodaļa” neorganizē priekš vietējiem plebejiem ko līdzīgu “vimbu svētkiem” vai “jaungada eglītei”? Diemžēl, tā “kultūra” mums tāda, ka vietējo pašdarbnieku pasākumus apmeklē uz vienas rokas pirkstiem skaitāma publika, bet tai otrai vienalga kur kas notiek, vēlams par budžeta naudu rīkots, vai arī pēc iespējas mazāku ieejas maksu, par ko atskan lielākās gaudas, lai pastum pastum, pietupies ievirzes pasākumos izrādītu sevi un arī apskatītos uz citiem. Un vara to ņem vērā, izrādīdama demokrātiju jau no Romas impērijas laikiem iestudēto- tautai jādod maize un izpriecas, lai tā nedumpotos. Diemžēl dumpojas, jo īstai kultūras baudīšanai tai visbiežāk nepietiek naudas, it sevišķi, ja to baudīt gribētāju ģimenē tā pavairāk. tad jāiztiek ar tradicionālo lielveikalu apmeklējumu brīvdienās, vai jāgaida gadskārtējie “vimbu svētki”, jo ceļš līdz koncertiem vai teātra izrādēm Rīgā ko maksā, arī biļetes ne katram, vai pareizāk sakot daudziem, nav pa kabatai.

  5
  4
 4. Es dzīvoju Rundālē. Te viss notiek visām gaumēm. Un gaidīts jebkurš. Nav labi, ka rakstītāji nomelno savas vietas, kurās dzīvo. Paskatījos piedāvājumu. Nu viss tak notiek! Kāpēc kritizējat un neapmeklējot.

  10
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.