Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Dāsni vēlas palīdzēt nelaimē nonākušajiem

Trešdien, 20. aprīlī, biedrība «Laiks jauniešiem» organizēja izbraukuma ziedojumu vākšanu dažādās Bauskas novada vietās – Iecavā, Bauskā un Rundālē. Dienas beigās ziedojumu transportlīdzeklis piepildījies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mobilais ziedojumu busiņš plkst. 17 bija piestājis Iecavā, stāvlaukumā pie autoostas, lai gaidītu ziedotgribētājus. Atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus ar ziedojumiem ieradās Sigita Kļava, viņa pastāstīja, ka neziedo pirmo reizi.

«Ziedoju bieži, arī finansiālos līdzekļus «ziedot.lv»,» tā S. Kļava, «man nav pazīstams neviens ukrainis, bet es nevaru nostāvēt malā.» Pēc brīža sagaidījām Ivaru, kurš, ejot garām mobilajam busiņam, pamanījis biedrību un nolēmis sniegt atbalstu, ziedojot pamperus un mitrās salvetes. Pēc pusstundas ziedojumu transportlīdzeklis devās uz nākamo vietu Iecavā – stāvlaukumu pie veikala «top!».

Tikko kā busiņš piestāj stāvlaukumā, klāt ir iecavniece Diāna Goldmane, kuru palīdzēt motivējis cilvēcīgums. «Vienmēr liekas, ka pašiem dzīvē visa kā pietiek, bet ir daudzi cilvēku, kuriem nepietiek un kuriem vajag vairāk,» uzskata D. Goldmane, «ir ļaudis, kuri pašlaik ir neapskaužamā situācijā, tāpēc, man liekas, palīdzēt pat ar visparastākajām lietām, kas mums šķiet ierastas, ir svarīgi.» Sieviete iepriekš ir atbalstījusi ar finansiāliem ziedojumiem, taču šoreiz ar ģimeni nolēmusi sniegt materiālu ziedojumu, kurš, kā pati uzsaka, ir personalizētāks, jo ir iets uz veikalu un piedomāts par to, kas ir nepieciešams.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības «Laiks jauniešiem» valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis pastāsta, ka cilvēki bija sekojuši līdzi informācijai biedrības mājaslapā un sociālajos kontos, kā arī sazinājušies ar viņu telefoniski par to, kādi ziedojumi pašlaik ir visvairāk nepieciešami. Ziedoti tika ilgi uzglabājamie konservi, eļļa, cukurs, dažāda veida pamata produkti ar ilgāku realizācijas termiņu, kā arī dažādas higiēnas preces – ziepes, bērnu pamperi, mitrās salvetes. Ziedojumos tika nodoti arī divi bērnu velosipēdi, jauns apģērbs. «Uzskatu, ka ziedojumi bija ļoti noderīgi,» rezumē G. Jankovskis. Liels atbalsts biedrībai ir arī sadarbība ar «CityBee Latvija» un uzņēmuma dāsni piešķirtais busiņš ziedojumu vākšanai, jo bez transportlīdzekļa šāda akcija nebūtu iespējama.

G. Jankovskis informē «Bauskas Dzīvi», ka izbraukuma dienas beigās mobilais ziedojumu busiņš esot bijis pilns ar ziedojumiem. Visaktīvākie ziedotāji bija Bauskā, jo ziedotāju skaits pārsniedza 20 cilvēkus, kā arī Rundālē, kur atbalstīt ieradušies bija vismaz septiņi vietējie iedzīvotāji.

«Laiks jauniešiem» valdes priekšsēdētājs saņēma zvanu no Vecumnieku puses, ka arī viņi ir gatavi iesaistīties akcijā, tāpēc tuvākajā laikā plānots izbraukuma ziedojumu vākšanu Bauskas novadā atkārtot. «Paldies visiem, kuri mums pašiem smagajā laikā turpina ziedot un palīdzēt,» atbalstītājus uzrunā G. Jankovskis, «protams, neaizmirstiet arī paši par sevi, bet, ja ir iespēja, tad turpinām darīt labus darbus kopā!»

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.