“Dinozauru” duelī Cēsu “Lekrings” sagrauj “Bausku”

ELVI florbola līgas ietvaros Bauskā sestdien, 14. oktobrī, nūjas krustoja divas vienīgās komandas, kuras Latvijas čempionātā cīnās kopš pirmās sezonas – FK “Bauska” uzņēma Cēsu “Lekringu”. Pārliecinošu panākumu ar 12:2 svinēja cēsnieki, ziņo portāls floorball.lv.

Līdz sestdienas mačam turnīra tabulā Cēsu “Lekringa” kontā bija deviņi punkti, bet baušķeniekiem tikai divi punkti. Pirmā perioda laikā cēsnieki pēc Emīla Dzalba un Jēkaba Berkolta precīzajiem metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet spēles vidū rezultāts kļuva jau 6:0. Tikai 37. minūtē savus pirmos vārtus šajā mačā guva baušķenieki – 1:6. Golu iemeta Ralfs Akmentiņš. Pēdējā periodā Cēsu komanda guva vēl sešus vārtus, kamēr mājinieki atbildēja ar tikai vienu golu. Cēsu “Lekrings” varēja svinēt ļoti pārliecinošu uzvaru ar 12:2.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Jēkabs Berkolts, kuram šajā mačā 4 (3+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Emīlam Dzalbam. 3 (1+2) punktus sakrāja Roberts Zande, bet 2 (1+1) punkti Tomam Rīsmanim. Par labāko starp baušķeniekiem atzina pirmo vārtu autoru Ralfu Akmentiņu. Pēc šīs uzvaras Cēsu “Lekrings” ar 12 punktiem pakāpās uz 3. vietu turnīra tabulā, bet “Bauskai” joprojām divi punkti un tikai priekšpēdējā pozīcija.