Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Domes sēdē skatīs projektus, vērtēs autobusa iegādi, kopumā izskatīs 56 jautājumus

Bauskas novada domes sēdē 23. februārī plānots skatīt 56 jautājumus. Lems par pārrobežu projektiem, investīciju plāna izmaiņām un jaunu komisiju izveidi un citiem jautājumiem. Atgādinām, ka domes sēdei var sekot tiešsaistē interneta vietnē «youtube.com».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopā plānots skatīt 56 jautājumus. Viens no pirmajiem lēmumiem būs par tā sauktā «reorganizācijas procesa» sākšanu ar mērķi apvienot pašvaldības komunālo pakalpojumu sabiedrības vienā. Skatīs projekta «Bezemisiju transporta līdzekļu iegāde Bauskas novadā» īstenošanu, kur vēl aizvien nav skaidrības – vai pamatā ir vairāk nekā pusmiljona eiro finansējums no valsts un elektroautobuss kā ieguvums, vai vairāk nekā simts tūkstoši eiro no pašvaldības un elektroautobuss kā problēma.

Dienas kārtībā ir astoņi pārrobežu projekti, kā arī skatīs jautājumu par sporta nama «Dartija» energoefektivitātes būvdarbiem. Lems par jaunatnes konsultatīvās komisijas un medību koordinācijas komisijas izveidošanu un vēl par izmaiņām vairāku komisiju sastāvā. Pēdējo skatīs jautājumu par sabiedrisko iniciatīvu, kur iedzīvotāji aicina saglabāt esošo Bauskas novada zīmolu. Deputāti lems par trešās komisijas izveidošanu – par kolektīvā iesnieguma izskatīšanas komisiju.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

 1. Šodienas sēdē tiks skatīts jautājums ar nepatīkamu, neizdiskutētu, slepenību veicinošu un pasliktinošu lēmumu skolotājiem.

  9
  4
 2. var jau būt kādas cerības uz vēlētāju īso atmiņu, bet diez vai nākamreiz pašvaldību vēlēšanās jums pietiks ar trešdaļu elektorāta balsīm, jo mēdz būt arī protesta balsojumi un tādiem jūs savus vēlētājus “briediniet”. Nākamreiz ar dāsni “prēmētiem” radiem, draugiem un citiem no budžeta naudas atkarīgajiem var nepietikt.

  10
  2
 3. Par nacionāļiem balsoja 10 % elektorāta, bet tas viņiem netraucē izpildīties par visiem 100 %.Neaizmirstiet, ka nav tautai tik īsa atmiņa,kā jūs savā uzpūtībā un augstprātībā domājiet.Plešiņa izcilie panākumi vēlēšanās to pierādīja.

  15
  2
 4. Šodien domnieki parādīja savu īsto seju,atņemot atvaļinājuma pabalstus pedagogiem.Pašvaldībai nav vajadzīgi skolotāji,jo ar šo lēmumu viņi tiek izslēgti no pašvaldības darbinieku skaita. Pārējie darbinieki,kuri strādā pašvaldībā saņems atvaļinājuma pabalstu, tikai skolotāji nav to nopelnījuši.Ar tādu attieksmi drīz skolā varēs strādāt gan domnieki, gan administrācijas vadītājs un padotie.

  17
  1
 5. Kas šādu jautājumu par pabalstu noņemšanu skolotājiem ierosināja ? Kā kaut kas tāds varēja Ienākt prātā? Šajos laikos, kad katrs skolotājs ir zelta vērtībā…Un mierīgi nobalsoja bez diskusijām. Tas gan bija necienīgi un zemiski. Kāpēc izglītības nodaļa neaizstāv savus skolotājus? Nebūs skolotāju, nebūs arī vajadzīgi priekšnieki…

  12
 6. vai tad vairums novada pārvaldē nav ar humanitārās izglītības diplomu kabatā, ne mazums bijušo skolotāju? Vienīgi vara ir tāda lieta, vismaz mūsu valstī, savas labklājība un intereses ir pirmajā vietā, kā nekā “spicākie” varneši jau sen kā dzīvo komunismā, kur viņu algu pielikumi Saeimas rullī iekalti, bet pārējais, arī likumā rakstītais var gaidīt gadiem, līdz tiek vispār aizmirsts.

 7. Kaut kur jau tā nauda jāņem, lai administrācijā strādājošiem algas paceltu (un šis ir fakts). Paņēma no skolotājiem. Neaptverama cūcība. Un nav jau runa par to, kādas viņiem algas – lielas vai mazas, bet par to, ka pedagogs ir tāds pat pašvaldības darbinieks, taču tagad izrādās – ar mazākām tiesībām.

 8. Kauns teikt tādu vārdu, bet cūkas. Atkal skolotāji ir tie kam jāglābj pašvaldības budžets. Saprast šādu rīcību varētu, ja tiktu šis pabalsts noņemts visiem pašvaldības darbiniekiem. Vai tas ir godīgi demokrātiskā valstī? Kur ir mūsu novada LIZDA Māra, parādi, ka tu strādā un aizstāvi skolotājus, ja nevari demisionē. Kāpēc tam algu saņem no mūsu iemaksām? Skolotāji, vai mēs tā to atstāsim? Vai mums nav nekādu tiesību izteikties šajā jautājumā. Tik klaja cūcība vēl mūsu pašvaldībā kamēr bija Ābelnieks un Jātnieks vēl nav pieredzēta.

 9. Viss smalki un slepeni ieplānotais “izdevās”. Pabalsti skolotājiem noņemti un tūlīt varēs apstiprināt novada budžetu , sist sev uz pleca un lielīties, cik lielā vienprātībā tas pieņemts, cik tas ir sabalansēts un iedzīvotājiem draudzīgs. Kauna nav. Tad vajadzēja visiem pabalstus noņemt, vai visiem samazināt-piem. -Uz 25%.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.