Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Elektroenerģijai kļūstot lētākai, Iecavā plāno samazināt ūdenssaimniecības tarifus

Samazinoties elektroenerģijas cenai, SIA ”Dzīvokļu komunālā saimniecība” plāno no 1.maija samazināt tarifus, liecina uzņēmuma paziņojums pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai tarifu projektu, kas paredz, ka maksa par ūdeni samazināsies par 12,7% un būs 1,24 eiro par kubikmetru (m3), savukārt kanalizācijas tarifs samazināsies par 17% un būs 2,29 eiro/m3.

Noteiktie tarifi stāsies spēkā 1. maijā, ja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija  nebūs pieņēmusi un publicējusi oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” lēmumu par noteiktā tarifa spēkā stāšanās atsaukšanu.

Iepazīties ar sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu un noteiktā tarifa pamatojumā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus saistībā ar norādītajām tarifa izmaiņām par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto ūdenssaimniecības pakalpojumu  tarifu, lietotājs var  SIA ’’Dzīvokļu komunālā saimniecība’’, Edvarta Virzas ielā 21a, Iecavā uzņēmuma darba laikā,  iepriekš sazinoties ar valdes locekli Andri Kalvānu pa tālruni 22304932 vai ekonomisti Ināru Lokšinu pa tālruni 28768306.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Priekšlikumus un ieteikumus par sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto tarifu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt  var SIA ’’Dzīvokļu komunālā saimniecība’’, Edvarta Virzas ielā 21a, Iecavā, e-pasta adrese info@iecavasdzks.lv, kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, elektroniskā pasta adrese: sprk@sprk.gov.lv septiņu dienu laikā no šā paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. 

Foto – facebook.com/iecavasnovads

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.