Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Ēnu dienā” jaunieši iepazīst pašvaldības speciālistu darbu

Trešdien, 5. aprīlī, “Ēnu dienā” skolēni iepazina dažādu profesiju un nozaru darba specifiku. Bauskas novadā skolēni bija izvēlējušies ēnot Bauskas novada pašvaldības un tās iestāžu darbiniekus, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iecavas vidusskolas 9.a klases skolēni Patriks Vītols un Artūrs Skvorcovs Ēnu dienu pavadīja Bauskas pašvaldības policijas Iecavas nodaļā. Vispirms puiši izzināja policijas darba specifiku, iepazinās ar tehnisko nodrošinājumu, pārrunāja, kā notiek sadarbība ar citām institūcijām, bet vēlāk kopā ar vecāko inspektoru Igoru Stepančenko un inspektoru Māri Sprukuli devās izbraukuma patruļā.

Foto: Bauskas novada dome

Ēnotāji pastāstīja, ka bijis vērtīgi iepazīt pašvaldības policijas darbu no iekšienes, saprast, kā ir raudzīties uz sabiedrību no policijas skatu punkta. Visinteresantāk esot bijis iepazīt policijas speciālos līdzekļus, uzzināt, kā un kādos gadījumos tie tiek izmantoti, kā arī palūkoties, kā Iecavas sabiedriskās vietas izskatās videonovērošanas monitorā. Patriks atzina, ka iepriekš nav apsvēris savu nākotni saistīt ar darbu pašvaldības policijā, taču pēc Ēnu dienā gūtās pieredzes domas varētu mainīties.

Iecavas vidusskolas 10.klases skolnieks Reinis Linejs Ēnu dienā izzināja, kā norit darbs Iecavas Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC). Iecavas VPVKAC speciāliste Daiga Rundze pastāstīja ne vien par saviem tiešajiem pienākumiem, bet arī sniedza ieskatu kolēģu darba ikdienā. Ēnotājs Reinis paviesojās pie Bauskas novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļas, Sabiedrisko attiecību nodaļas un citiem speciālistiem Iecavas apvienības pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Bauskas novada dome

Bauskas novada pašvaldības policijas Bauskas nodaļas pašvaldības policistu darbu iepazina Bauskas Valsts ģimnāzija 7.c un 7.b klašu skolnieces – Alīna Vilciņa un Nora Štāla, kā arī Griķu pamatskolas skolnieces – Monta Lipšāne, Samanta Šimkūne, Patrīcija Markūne un Sendija Austra. Bauskas Valsts ģimnāzijas 7.c  klases skolniece Gundega Munda ēnoja Bauskas novada administrācijas projektu vadītājus un sabiedrisko attiecību speciālistus.

Bauskas novada domes priekšsēdētāju Aivaru Okmani bija izvēlējusies “ēnot” Bauskas 2.vidusskolas 11.klases skolniece Evelīna Gateža.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Ir nu tur to Okmani ,ko ēnot ,ha , ha vajadzēja tad ,kad viņš ņirgājās ekrānā par to sievieti ,kas iesniedza tos parakstus par pakalpojumu apvienošanu

    9
    3
  2. Ja tu slikti mācīsies, tad vienīgais darbs ko varēsi dabūt būs pašvaldībā. Ja pavisam nesekmīgs – pr speciālists. 😉

    2
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.