Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Epermane turpinās vadīt NRC “Vaivari” un SIA “Bauskas slimnīca”

Veselības ministrija izbeigusi konkursu uz Nacionālā rehabilitācijas centra (NRC) “Vaivari”” valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatiem bez rezultāta, ņemot vērā konkursa gaitā pieļautos procesuālos pārkāpumus, portālu informēja Veselības ministrijā (VM).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VM pārstāvis Oskars Šneiders atklāja, ka konkurss uz NRC “Vaivari” valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu amatiem tika izsludināts pagājušā gada augustā un pretendentu atlasē bija piesaistīta personālatlases kompānija SIA “ASTRAL Executive Search”.

Pēc konkursa nominācijas komisijas darbības pabeigšanas, iepazīstoties ar pieejamajiem atlases materiāliem, konstatēts, ka konkursa laikā pieļauti normatīvo aktu pārkāpumi saistībā ar fizisko personu datu aizsardzību un nepietiekami izvērtētu nominācijas komisijas locekļu interešu konfliktu. Tādējādi Veselības ministrijas valsts sekretāre Agnese Vaļuliene piektdien, 1.martā, pieņēma lēmumu par konkursa izbeigšanu bez rezultāta.

NRC “Vaivari” valdes priekšsēdētāja amata pienākumus šobrīd turpina pildīt Margarita Epermane, kura NRC “Vaivari” valdē iecelta kopš 2022. gada oktobra. O. Šneiders paskaidroja, ka atbilstoši Pārresoru koordinācijas centra (šobrīd – Valsts kanceleja) vadlīniju valdes un padomes locekļu nominēšanai kapitālsabiedrībās, kurās kapitāla daļas pieder valstij vai atvasinātai publiskai personai, situācijās, kad nominācijas process ir uzsākts, bet dažādu iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ gada laikā nav izdevies konkursa kārtībā atlasīt un ievēlēt valdes vai padomes locekli (piemēram, amata kandidāta speciālās atļaujas pieejas valsts noslēpumam saņemšanas laiks, konkurss beidzies bez rezultāta un izsludināts atkārtots konkurss, izvēlētais kandidāts atteicies ieņemt amatu u.c.), kapitāla daļu turētājs drīkst, attiecīgo kapitālsabiedrības padomes vai valdes locekli, kas ievēlēts uz laiku, iecelt atkārtoti uz noteiktu laiku līdz brīdim, kad kapitāla daļu turētājs vai padome amatā nominācijas procesa rezultātā ieceļ šo personu vai citu kandidātu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ņemot vērā, ka NRC “Vaivari” konkurss 2023. gada oktobrī vēl nebija noslēdzies, lai netiktu apdraudēta NRC “Vaivari” darbības nepārtrauktība, kapitāla daļu turētājs ar 2023. gada 19. oktobri M.Epermani iecēla atkārtoti par valdes priekšsēdētāju. Atlīdzība valdes priekšsēdētājai noteikta 3 874 eiro mēnesī.

M. Epermane vienlaikus turpina vadīt arī SIA “Bauskas slimnīca”. “Amatu savienošana nav ierasta prakse, taču līdzīgi gadījumi ir bijuši, situācijās, kad neplānoti ir bijis nepieciešams kapitālsabiedrības pārvaldību nodrošināt pēc valdes locekļa vai valdes priekšsēdētāja atsaukšanas no ieņemamā amata. Jāuzsver, ka M. Epermane ir saņēmusi Bauskas novada pašvaldības saskaņojumu amatu savienošanai Bauskas slimnīcas valdes locekles un NRC “Vaivari” valdes priekšsēdētājas amatiem,” atzīmē O. Šneiders.

Foto: Bauskas slimnīcas publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (26)

 1. Pagājušā gada janvārī viņa publiski paziņoja, ka atstās gan Bauskas slimnīcas, gan Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” vadītājas amatus. Amatu atstāšanai ir personiski iemesli – “veselība ir pirmajā vietā”, pauda Epermane. Tad palika gan Bauskas slimnīcā, gan Vaivaros. Izskatās, ka šai dāmai patīk būvniecības projekti. NRC “Vaivari” ir uzsācis jaunās ambulatoro pakalpojumu ēkas būvniecību.Kopējā projekta īstenošanai nepieciešamā summa aptuveni 5 000 000 EUR. Tāpat Epermane sākusi bīdīt arī Bauskas slimnīcas pārbūves projektus, kas arī izvērtīsies miljonos…

  21
 2. Divas darbavietas , katra ar pilnu slodzi ,tas ir iespējams tikai pie mums , negodīgi ,atkal viss kā saka – sarunāts

  27
 3. Būt divos tādos amatos nu tas ir jāmāk vēl jo vairāk vietas viena otras ap 100km! Domāju ka amati ne vienā ne otrā vietā tā īsti nav vajadzīgi! Nu arī ja kas aizies ne tā būs frāze es tai laikā biju vairākos vai otrādi! Un īsti atbildības nebūs kā tas ir ar Stradiņu Jauno korpusu. Visas padomes valdes pazudušas gali slapjā pagrabā!

  26
 4. Mīļā Līga Kirilko!Žēl,ka uz Rundāli aizgāji.Nu IN ir bēdu laiki,vienīgā zinošā.
  Rundālē nebūs viegli.Tur personāži.Tā kura pieteicās ..tika noraidīta….tik meklē amatus…uzmanies…personāžs,kurš nestrādā…Tev grūti būs.
  Kā nav kauns visur pieteikties! No Iecavas izmeta!Šito mentalitātes pašpārliecinātību????
  Visur izmet,bet lien.???Gan jau tūlīt uz Iecavas vidusskolu skries…ak,kungs…rimsties
  Paldies,
  ,ka pašvaldība neņem.Fui!Pretīga !
  Okmani!Paldies!
  Atceramies,kā gāja Iecavas mūzikas skolā?????Ak#šausmu parks!

 5. Piekrītu iepriekšējam komentāram. Līgai būs jābūt stingrai un principiālai attiecībā pret mūzikas nodaļu. Cerams, ka viņai izdosies būt pārākai par “ personāžiem”

 6. Rundālē personāži skaitās,ka vada stundas.
  Paldies,Dievs,ka mācību darbu Līga pārņēma.
  Līga turies,te personāži..lai veicas.

 7. Viegliņam arī divi vadoši amati un nekas .Vieniem atļauj,citiem nē.Aizbēgs,tad redzēsiet.Neviens negrib tādā nostūrī strādāt.
  Kāpēc Iecavas direktors aizgāja.
  Tik labs un kārtīgs bija.Jauns!

  6
  1
 8. Tieši tā!Šovmens arī rubī 2 vadošos amatos!Pa kuru laiku?Vēl uz pilnu slodzi???Nu piedodiet.Kur vēl šādi brīnumi notiek,tikai Bauskā.

 9. Personāži jau prom no Rundāles.Saimnieks aizgāja un mācību daļai uzteica darbu.Tāpēc Līga atnāca no IN.

 10. No tās “ stūres” jau arī nav dižas jēgas , vienīgi izskats ir uzķūnēts. Tas nu gan.

 11. Nesapratu, vai tad personāži prom no Pilsrundāles? Vēl taču Līga nav īsti apjēgusi skolas struktūru un katra skolotāja darbaspējas un spējas ierasties uz stundām…regulāri un laikā.

 12. Kaut kas nebijis!!! Zem raksta par šo kundzi beidzot ir atļauta komentāru sadaļa!!! Neticami, Bauskas Dzīve! Esmu sajūsmā!

 13. Par Epermani komentārus nedrīkst rakstīt,bet kā divos amatos uz pilnu lokmi var strādāt,nesaprotu!
  Pa nakti rubī,vai?

 14. Ja kāds strādā vairāk kā vienā darbavietā, tad viņš atrodas subsidētā sociālismā un netiek kapitālistiski izspiests kā citrons. Tātad tādai darbavietai ir cita funkcija, tā nav darbavieta klasiskā izpratnē, kas rada pievienoto vērtību. Tā ir naudas pārsūknēšanas mašīna uz vajadzīgo kabatu. Latvijas klasika ir valdes un padomes, kurās viens cilvēks var strādāt piecās vai pat desmit vietās un bez profesionālās izglītības.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.