Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Festivālā “Kopums” Bauskā darbosies “Nākotnes uzņēmēja kvartāls”

Sestdien, 12. augustā, Bauskas pilskalna parkā norisināsies jauniešu festivāls “Kopums”. Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Eiropas Savienības māja un “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” programmas kontaktpunkts “Civitta Latvija” aicina jauniešus festivāla laikā piedalīties “Nākotnes uzņēmēja kvartālā”, portālu informēja  “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” pārstāve Gundega Tupiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka “Nākotnes uzņēmēju kvartālā” būs iespēja uzzināt par dažādām Eiropas Savienības sniegtajām iespējām jauniešiem, kā arī attīstīt un izzināt uzņēmējdarbības prasmes, kas nepieciešamas nākotnes uzņēmējam. Izklaides un izziņas kvartāls ir daļa no “Eiropas Prasmju gada” pasākumiem.

“Nākotnes uzņēmēja kvartālā” darbosies dažādu aktivitāšu stacijas, kurās varēs iegūt arī interesantas balvas. Tāpat šeit varēs dzirdēt programmas “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” dalībnieku pieredzes un veiksmes stāstus no tādām valstīm kā Armēnija, Malta un Spānija. Ar savu pieredzi dalīsies influencere Emīlija Sama (@Sudrabakaija), inovāciju entuziasts Dmitrijs Baburgs, jaunatnes darbiniece un aktīviste Viktorija Tkačenko. Pasākuma laikā būs iespēja uzdot arī savus jautājumus gan dalībniekiem, gan konsultāciju uzņēmumam “Civitta Latvija”, kas ir viens no programmas “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” kontaktpunktiem Latvijā.

“Eiropas prasmju gadā uzmanības fokusā ir prasmju un izglītības loma konkurētspējas stiprināšanai. Jauniešiem īpaši svarīgi apzināt iespējas, kādas paver dažādas ES atbalstītās programmas, un tās izmantot, lai spētu konkurēt darba tirgū, varētu attīstīt savas uzņēmējdarbības idejas un ļoti iespējams – strādāt pie tik inovatīviem risinājumiem, kas pārsteigtu un ir nepieciešami gan vietējā, gan starptautiskā līmenī, lai turpinātu īstenot zaļo un digitālo pāreju. Mudinu nākt un piedalīties festivālā “Kopums” un izzināt iespējas savai tālākai izaugsmei,” norāda Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Zane Petre.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Aicinu ikvienu, kam ir interese par uzņēmējdarbību, nākt uz “Nākotnes uzņēmēja kvartālu” un iedvesmoties! Eiropas Savienības finansētā programma “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” ir lieliska iespēja pārbaudīt savas biznesa idejas dzīvotspēju, apmainoties ar pieredzi ar ārzemju mentoru! ” aicina Solveiga Sama no “Civitta Latvija”.

Pasākuma laikā varēs apmeklēt piecas dažādas uzņēmējdarbības prasmju stacijas. Tajās varēs izzināt un attīstīt tādas prasmes kā tirgus izpēte un radošums, mērķauditorijas atpazīšana, produkta idejas radīšana, digitālās un komunikācijas prasmes, kā arī iegūt informāciju un zināšanas par dažādām Eiropas Savienības sniegtajām mūžizglītības un prasmju attīstības iespējām. Izpildot visus uzdevumus, dalībnieks iegūs balvas – t-kreklu un personīgu konsultāciju ar “Civitta Latvija” par “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” pieteikuma izstrādi un citām ES piedāvātajām iespējām.

Jauniešu festivāls “Kopums” tiek rīkots Starptautiskajā jaunatnes dienā Bauskā, un tā centrālā tēma ir “Jaunieti, kāds ir Tavs stāsts?”, kas fokusējas uz jauniešu pašapziņu, mentālo veselību, vērtībām, ikdienu un līdzdalību. Festivālā notiks dažādas aktivitātes, diskusijas un radošās darbnīcas, savukārt noslēgumā gaidāms grupas “Citi zēni” koncerts.

Foto: Artis Veigurs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.