FK “Bauska” spēles pēdējās sekundēs ielaiž vārtus un piedzīvo kārtējo zaudējumu

ELVI florbola līgā vīriešiem piektdien, 8. decembrī, FK “Bauska” spēlē ar FK “Irlava”  ar rezultātu 6:7 atzina pretinieku pārākumu, ziņo portāls floorball.lv.

Komanda “Irlava” piektdienas vakarā viesojās pie turnīra pastarītes “Bauskas”. Pirmā perioda laikā vadībā ar 2:1 izvirzījās baušķenieki, kuru labā pa golam iemeta Deniss Afanasjevs un Pēteris Zeltiņš. Viesi spēja atbildēt tikai ar Edgara Taubes vārtu guvumu. Otrās trešdaļas laikā vadībā ar 5:4 izvirzījās Irlavas komanda. Sākoties pamatlaika pēdējai minūtei, rezultāts bija neizšķirts – 6:6. 24 sekundes pirms pamatlaika beigām brāļa Mareka Stančika piespēli saņēma Renārs Stančiks, kura precīzais metiens atnesa uzvaru “Irlavai” -7:6.

Komentāri (4)

1. Vai tiešām šitais labais treneris nav jānomaina? Kad Bauskai būs uzvara? Pēc rezultātiem vispār Bauskas novadam jāatsakās no komandas sponsorēšanas,jo izskatās,ka spēlētāji iziet laukumā,lai pačalotu,bet ne spēlētu ar sportisko atdevi. Kauns,ka mums ir tik švaks treneris…kāds treneris tāda komanda!!!!

3
    10
  2. @Lauris, Jūs dīvānā sēdošie mākat komandu noniecināt pie zaudējumiem. Kad komanda uzvar nav neviena šī gudrā dirsēja kokentāros. Komanda vēl ir jauna, Pasties uz NBA komandu Thunder. Cik entās sezonas kāsa visiem tagad cīnīsies par playoff. Pirms pieprasi treneru maiņu aizej noskrien kādu krosiņu lai atsvaidzinātu smadzenītes. Redzētu spēles tad pats savam acim redzētu, ka komanda cīnās nevis iet paslēpot pa laukumu. Piecelies no sava dīvāna un beidzot izdari kaut ko.