Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FK «Bauska» turpina zaudējumu sēriju

«Elvi» vīriešu florbola līgas čempionātā florbola klubs «Bauska» nedēļas nogalē aizvadīja divas izbraukuma spēles un abās baušķeniekiem nācās atzīt pretinieku pārākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien, 15.janvārī «Bauska» devās uz Kocēniem, kur tikās ar līgas čempioniem – «Rubenes» florbolistiem, bet svētdien baušķenieki viesojās pie Liepājas florbola kluba «Kurši».

Sestdien līdzšinējie čempioni saviem viesiem sarūpēja jau 11. zaudējumu pēc kārtas (13:6), ziņo portāls floorball.lv.

Pirmā apļa mačā, kas 18. septembrī norisinājās Bauskā, ar rezultātu 4:7 mājiniekiem piedzīvots zaudējums. Atbildes spēlē vēl nebija aizvadītas divas minūtes, kad kocēnieši paguva izvirzīties vadībā ar 2:0, pa golam iemeta Jēkabs Keišs un Mikus Eduards Ķikuts. Baušķenieki ar atbildi nekavējās – pirmā perioda vidū vadībā ar 3:2 jau atradās viesi. Pa bumbiņai laukuma saimnieku vārtos ieraidīja Deniss Afanasjevs, Pāvels Seredickis un Kaspars Čakāns. Bauskas florbolistiem gan neizdevās vadības grožus noturēt savās rokās – līdz pirmajam pārtraukumam Kocēnu komanda guva trīs bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 5:3. Otrās trešdaļas laikā mājinieki savu handikapu dubultoja (8:4), bet visā spēlē svinēja pārliecinošu uzvaru ar 13:6.

Par labāko spēlētāju Bauskas komandā tika atzīts Pēteris Zeltiņš, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Viņa komandas biedriem Denisam Afanasjevam un Kasparam Čakānam pa 2 (1+1) punktiem. Kocēnu «Rubene» pēc šīs uzvaras ar 24 punktiem pakāpās uz 5. vietu turnīra tabulā, bet «Bauskai» tikai trīs punkti un attiecīgi pēdējā vieta.

Svētdien, 16. janvārī, baušķenieku ceļš veda uz Liepāju. Pirmā riņķa mačā baušķenieki bija svinējuši uzvaru (kas pagaidām bijis vienīgais panākums šajā sezonā), bet diemžēl šodien veiksme bija uzgriezusi muguru, un piedzīvots kārtējais zaudējums (5:9).

Liepājā «Bauska» spēles pirmajā daļā atzīstami pretojās mājiniekiem, pēc pirmā perioda zaudējot tikai ar 0:1. Rezultātu 16. minūtē ar precīzu metienu atklāja liepājnieks Toms Peniķis. Otrās trešdaļas pašā sākumā Ralfs Polis panāca jau 2:0, bet jau pēc pusotras minūtes ar golu atbildēja baušķenieks Jānis Akmentiņš – 1:2. Nākamo desmit minūšu laikā laukuma saimnieki guva vēl četrus vārtus, nosverot uzvaras svaru kausu savā pusē – 6:1. Pēc otrās trešdaļas Liepājas komandai bija četru vārtu pārsvars (6:2), to viņi veiksmīgi nosargāja pēdējā periodā – FK «Kurši” varēja svinēt uzvaru ar 9:5.

Labākā spēlētāja tituls un balva uzvarētāju rindās tika Ralfam Polim, kurš ar 5 (3+2) punktiem bija arī rezultatīvākais. 3 (1+2) punkti viņa komandas biedram Sandim Lēvaldam, 2 (1+1) punktus sakrāja spēlējošais treneris Toms Akmeņlauks, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kaspars Klamers.

Par labāko starp baušķeniekiem atzina Pēteri Zeltiņu, kurš šajā mačā izcēlās ar «hat-trick» . Tikpat rezultatīvs, tikai noslēdzošo piespēļu ziņā, bija Nikita Maksurovs. Liepājas FK «Kurši» pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ar 12 punktiem pakāpās uz 10. vietu, apsteidzot Rīgas «RTU/Rockets» , kam tieši tikpat punktu. Bauskas komandai joprojām pēdējā pozīcija turnīra tabulā.