Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Ar pirmo lielo ziedojumu no uzņēmuma «Balticovo» atklāts labdarības maratons «Dod pieci!»

Piektdien, 15. decembrī, plkst. 8.05 tika atklāts sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!”, kas šogad aicina palīdzēt riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecrīgā, Doma laukumā, izbūvētajā stikla studijā uz 158 stundām tika ieslēgts Latvijas Radio 5 ētera personība Toms Grēviņš, lai sešarpus diennakšu garumā tiešraidē pirmo reizi “Dod pieci!” vēsturē viens pats atskaņotu tikai par ziedojumiem izvēlētās dziesmas, ziņo sabiedrisko mediju portāls lsm.lv

Savukārt blakus “Dod pieci!” studijai notiek garākā labdarības skriešanas stafete. Tās laikā, iesaistot pēc iespējas vairāk skrējējus, uz skrejceliņa bez apstājas paredzēts noskriet teju 158 stundas. Skatītājiem tiek nodrošināta iespēja diennakts garumā sekot līdzi translācijām no stikla studijas Doma laukumā un tiešraidē  LSM.lv. 

Stafete atklāta 15. decembrī ar Iecavā bāzētā uzņēmuma «Balticovo» 24 stundu maratona posmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Diennakts garumā kopā ar uzņēmuma darbiniekiem skrējienā piedalās sadarbības partneri, draugi, uzņēmēji, viedokļu līderi – 73 cilvēki, kuri dažādos veidos ar savu ikdienu iedvesmo pozitīvai izaugsmei. Starp viņiem arī Nauris Miezis, Aija Auškāpa, Jānis Blūms, Jānis Krīvēns, Anta Aizupe, Sibilla Šlēgelmilga, Reinis Pozņaks, Ziedoņa muzeja komanda, organizācija “Young Media Sharks”, “BNI Morbergs” uzņēmēji un daudzi citi.

“Mēs esam par to, lai katrs jaunietis Latvijā tiktu saredzēts, sadzirdēts un novērtēts, tāpēc šogad pievienojamies labdarības maratonam “Dod pieci!”. Ir svarīgi nepalikt malā, bet iesaistīties, tāpēc priecājamies, ka mūsu aicinājumam un pirmajam 24 stundu posmam atsaucās tik daudz lielisku cilvēku. Un mūsu 10 000 eiro ziedojums ir tikai sākums, tāpēc aicinām ikvienu līdz 21. decembrim atbalstīt labdarības maratonu ar ziedojumu vai noskrietu stafetes posmu,” rosina akciju sabiedrības «Balticovo» vadītājs Vladimirs Mhitarjans.

Kā pirmais dalībnieks uz skrejceliņa kāpa un maratonu atklāja “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps. Tālāko stafetes kociņu pārņēma viens no “Twitter konvoja” dibinātājiem Reinis Pozņaks, Olimpiskais čempions un 3×3 basketbolists Nauris Miezis, “X-faktors” žūrijas locekle un grupas “Prāta Vētra” menedžere Aija Auškāpa un grupas “Olas” mūziķis Arvis Reiks. Dienas vidū labdarības vārdā uz skrejceļa kāpa arī basketbola kluba “VEF Rīga” padomes priekšsēdētājs Jānis Blūms un prezidents Gatis Jahovičs, kuri stafeti nodos pārējiem iedvesmotājiem, kuri turpinās maratonu līdz pat plkst. 8.40 sestdienas rītā, kad stafete tiks nodota “Ghetto Games” skrējējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada labdarības maratona “Dod pieci!” mērķis ir dot iespēju bērniem un jauniešiem, kuri saskaras ar dzīves problēmām, izrauties no nelabvēlīgas vides un veidot motivētu, drošu, garīgi un fiziski veselīgu nākotni. Viņi nereti tiek dēvēti par “problēmjauniešiem”, tomēr vispirmām kārtām viņi ir vienkārši jaunieši, kas ir mums līdzās un kam ir nepieciešama palīdzība.

Atbalstīt labdarības maratonu var, noziedojot 5 eiro par dziesmu vietnē www.dod.pieci.lv vai arī klātienē stikla studijā Doma laukumā.

Par AS «Balticovo»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Balticovo” ir viens no vadošajiem pārtikas ražošanas uzņēmumiem Ziemeļeiropā, kas nodarbojas ar olu un olu produktu ražošanu. Dibināts 1972. gadā, “Balticovo” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā, ik gadu valsts budžetā iemaksājot ap 5 miljoniem eiro. 2022. gadā uzņēmums strādāja ar 101,8 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 63% vairāk nekā gadu iepriekš. Aptuveni 70 % “Balticovo” produkcijas tiek eksportēta uz vairāk nekā 20 pasaules valstīm, un to skaits ik gadu pieaug. “Balticovo” attīsta atbildīgu ražošanu un ik gadu investē 10-15 miljonus eiro ārpus sprosta vistu olu ražošanas palielināšanā, kā arī ilgtspējīgu, aprites ekonomikā balstītu risinājumu ieviešanā.

Izmantoti uzņēmuma “Balticovo” publicitātes foto.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (18)

 1. Prioritāri ir ziedot Ukrainai un Ukrainas varoņiem, kas cīnās pret rašistiem. LU DAC var noziedot naudiņu “Biedrība Tev” ziedojumu kastītē.

  8
  10
 2. Varbūt ” Biedrība Tev ” uzliks blakus otru kastīti , kur ziedot Palestīnas varoņiem , kuri cīnās pret cionistu okupantiem , ziedot Gazas joslas bērniem , kuri jau tūkstošiem ir noslepkavoti un turpina mirt zem žīdnacistu bumbām un lādiņiem . Liekulība un dubultmorāle ir tipiska rietumos valdošo iezīme , un Latvija diemžēl nav izņēmums .

  15
  14
 3. Alfrēd, vai tu maz pats esi kādreiz ko ziedojis Ukrainai? Jeb tu esi vājprātīgi sašutis un mūžam neapmierināms krievu pasaules fans???

  8
  5
 4. Palestīnas iedzīvotāji paši izlēma, ka viņu valsti vadīs teroristu grupējums “hamās”. Un it neviens palestīnas iedzīvotājs neprotestēja pret radikāli fundamentāliem islāma klēriķiem valsts pārvaldē. Disidentu nebija. Tagad palestīnas iedzīvotāji ir saskārušies ar savas teroristu valdības ārpolitisko aktivitāšu sekām. Nevajadzēja palestīnai svinēt savu vispasaules džihāda dienu, tad arī tragēdijas nebūtu. Bet palestīna pati nolēma brāļoties ar krieviju un iet krievijas pēdās. Man viņu nav žēl.

  11
  9
 5. Jo lielāks vājprāts jo labāk. Es ierosinu nepārtrauktus peldējumus pāri Daugavai, 155 stundas turp, 155 atpakaļ.

  5
  1
 6. Piekrītu, ka mūsdienās ir jāziedo Ukrainai, tā ir prioritāte. Ja tiksim zem Krievijas jūga, nebūs mums jāraizējas ne par problēmātiskiem pusaudžiem, ne par dzīvnieku patversmēm, neko. Lai gan normālos laikos arī tās ir problēmas, kas jārisina un jāatbalsta. Attiecībā uz skolnieciņa komentāru par palestīniešiem, negribu piekrist pilnībā. Šaubos vai visa tauta gavilē par to, ka Hamās uzbruka Izraēlai un pašā Palestīnā valda diktatūra. Tur, tāpat kā Krievijā, visus citādi domājošos sēdina, bez tam vēl musulmanisms, kas pieprasa daudz radikālākus soda mērus. Arī tā ir traģēdija – cilvēki mirst. Te būtu vietā pieminēt mūsu “brašos” puišus, kam būtu jāiziet obligātais dienests BS, bet kuri nevar atrauties no telefoniem un iziet kaut vai elementāras mācības brīvprātīgi, lai kritiskā situācijā zinātu, ko darīt. Ne vienmēr tādos laikos būs Internets, kur paskatīties un palasīt kā jāmet granāta vai jāsaliek šaujamais, vai kā izdzīvot kara apstākļos. Gribētos teikt – nožēlojami, bet īstenībā skumji.

  9
  8
 7. Labi, ka dalās un var to izdarīt. Paldies.
  Bet kāpēc Grēviņš ir aiz plēves sienas? Kas tur ir par domu?

 8. bet kā ziedotāju valsts mēs vienmēr esam bijuši ES priekšējās rindās un pat valstī izveidojušās attiecīgas profesijas, kas šos ziedotājus vada, koriģē un arī reklamē sevi, vienmēr smaidīgi ekrānu priekšā. Arī tas, izrādās, var būt bizness, ienesīgs bizness.

 9. Tā Grēviņa ņaudēšana radio, TV jau apnikusi. Varētu nomainīt runātāju. Ziedo vien un tevi aplaupīs, riskam pakļautie, tunelī, bērnus piekauj un apzog u.c. Pirms Ziemsvētku laikā tik prasa un prasa visos iespējamos kanālos, bojā svētku garastāvokli. Nevar ieslēgt ne radio, ne TV.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.