Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bauskas novada jaunieši futbola laukumā pārspēj Saeimas komandu

Šonedēļ Saeimas deputāti un Bauskas novada jaunieši Bauskā piedalījās diskusijā “Jaunietis – mūsu tagadne, nevis nākotne!”, kuru rīkoja Bauskas novada jaunatnes lietu speciālists Gints Jankovskis un biedrība “Laiks jauniešiem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunieši un Saeimas deputāti diskutēja par nākotnes jauniešiem Latvijā, jauniešu līdzdalību politikā, lauku jauniešu iespējām, nevalstiskām organizācijām un to atbalsta mehānismiem, kā arī par jauniešu līdzdalību sabiedrības dzīvē.

Pēc diskusijām biedrības “Laiks jauniešiem” izveidotā futbola komanda no tās biedriem un Bauskas novada jauniešiem aizvadīja draudzības spēli pret Saeimas deputātiem. Jaunieši futbola laukumā izrādījās spēcīgāki un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 8:4, kā arī bija pārāki pēcspēles sitienu sērijā ar rezultātu 4:3.

Parlamentu futbola laukumā pārstāvēja deputāti Dāvis Mārtiņš Daugavietis, Mārtiņš Felss, Rihards Kols, Kristaps Krištopans, Atis Labucis, Kristaps Krištopāns, satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs, Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Artjoms Uršuļskis , deputāta D.M. Daugavieša deputāta palīgs Andis Bāliņš, kā ari Saeimas darbinieks Māris Krūmiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pasākums bija veiksmīgs un pozitīvs piemērs tam, kā jaunieši un politiķi var strādāt kopā, lai risinātu svarīgus jautājumus un veidotu labāku nākotni Latvijai. Bauskas novadam un tā jauniešiem ir daudz ko iegūt no šī sadraudzības pasākuma, un mēs ceram, ka tālākais sadarbības ceļš būs vēl veiksmīgāks. Gan jaunieši, gan Saeimas deputāti izteicās, ka šāda veida sarīkojumi ir ļoti noderīgi un labprāt tādos piedalītos arī turpmāk, jo mijiedarbība ir nepieciešama,” sacīja G. Jankovskis.

Viņš uzskata, ka šāda veida pasākumi maina stereotipus par deputātiem un to personībām. “Deputāti ir tie paši cilvēki. Vēlos izcelt, ka jaunieši īpaši aktīvi un aizrautīgi iesaistījās diskusijā un sniedza gan mūsu organizācijai, gan pašvaldībai, gan Saeimas deputātiem nozīmīgu informāciju turpmākajam darbam. Strādāsim pie rezultātu apkopojuma, lai tos tekstveidā nodotu pašvaldībai un Saeimai,” norādīja G. Jankovskis.

No LR Ministru kabineta vai LR Saeimas pasākumu apmeklēja – Jānis Vitenbergs (NA, Satiksmes ministrs) Dāvis Mārtiņš Daugavietis (JV, Saeimas deputāts), Mārtiņš Felss (JV, Saeimas deputāts), Atis Labucis (JV, Saeimas deputāts), Rihards Kols (NA, Saeimas deputāts), Kristaps Krištopāns (LPV, Saeimas deputāts),

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.