Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bauskas slimnīcā godina medicīnas darbiniekus

Bauskas slimnīcā piektdien, 16. jūnijā, pēc darba laika tika atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, godinot slimnīcas ap 150 cilvēku lielo personālu, kas ikdienā sniedz palīdzību daudziem jo daudziem gan vietējiem, gan citu novadu ļaudīm. Slimnīcas personāls 2022. gadā stacionārā ārstēja 845 pacientus, bet ambulatoros pakalpojumus saņēma 22 956 pacienti, informēja SIA «Bauskas slimnīca» sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Svētki ir jāsvin, un mums ir nepieciešams laiks, kad mēs varam sanākt kopā un pateikt cits citam paldies. Visiem Bauskas slimnīcā strādājošajiem ir viens mērķis – būt atbalstam pacientam grūtā brīdī. Visi šie ļaudis strādā šeit, lai mums Bauskas novadā būtu pieejama mūsdienīga medicīnas iestāde,» akcentēja SIA «Bauskas slimnīca» valdes locekle Margarita Epermane.

Medicīnas darbinieku dienai veltītajā sarīkojumā tika sumināti Bauskas slimnīcas darbinieki, kas šogad atzīmē apaļās darba stāža jubilejas, absolvējuši augstākās vai profesionālās izglītības iestādes, kā arī tie darbinieki, kuri iedzīvotāju balsojuma rezultātā ieguvuši īpašas nominācijas. Šāda aptauja šogad tika rīkota pirmo gadu, un tajā piedalījās 101 dalībnieks, kas «Bauskas slimnīcas» vērtējumā ir labs rādītājs. «Patiesi novērtējam, ka par tik daudziem mūsu darbiniekiem iedzīvotāji izteica labus vārdus,» norādīja L. Vindule.
Pateicība par desmit gadu profesionālu ieguldījumu SIA «Bauskas slimnīca» tika pasniegta apsargam Ivaram Zvejniekam, ārstei Rūtai Tavarei un Ilonai Pilderei.

Pateicība par divdesmit gadu profesionālo ieguldījumu pasniegta māsas palīdzei Ivetai Ābelei, māsai Sandrai Hildebrantei, ārstei Svetlanai Bogdanovai un ārstam Edgaram Laucim. Apaļa darba jubileja – 30 gadi – šogad apritējuši arī statistiķei Aelitai Circenei, māsas palīdzei Inārai Keišai, māsai Natālijai Valtere un ārstei Valijai Nagņibedai. Arī viņu atdeve novērtēta, un visi īpaši godināti Medicīnas darbinieku dienas svinīgajā pasākumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Medicīnas darbinieku dienai veltītajā pasākumā pasniegtie Atzinības raksti un Pateicības bija lieliska iespēja saredzēt to, ka mūsu vidū ir kolēģi, kurus ļoti novērtē iedzīvotāji – gan profesionāli, gan attieksmes ziņā. Ceru, ka tas kļūs par stimulu visiem turpināt attīstīties, lai varam iet tālāk un paveikt vēl lielākus darbus un sasniegt augstākus mērķus un mūsu kopējo vīziju – sniegt kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus. Pateicos ikvienam mediķim un slimnīcas darbiniekam, kurš darbā un profesionālajā pilnveidē ieguldījis laiku, smagu darbu – tas ir vislielākās cieņas vērts!» sacīja M. Epermane. Par muzikālo pārsteigumu pasākuma dalībniekiem parūpējās grupa «Baritoni».

Bauskas slimnīcas virsmāsa Iveta Kārkliņa katru gadu pati bija pie iekšējās vērtēšanas un bija tā, kura ieteica nominēt medicīnas iestādes labāko māsu, māsas palīgu. No vadības iepriekš komentēts, ka labprāt sveiktu pašu Ivetu kā labāko darbinieci, taču tas bija liegts, jo Iveta bija administrācijā. Tagad pirmo reizi, kad izveidots iedzīvotāju balsojums, Iveta ieguvusi vienā reizē divas nominācijas, par kurām viņai bijis ļoti liels pārsteigums, reizē arī prieks un gandarījums.

«Strādāju godprātīgi, pēc labākās sirdsapziņas, atzīstu, ka ir gadījušās arī kļūmītes, bet nekļūdās tas, kurš neko nedara. Cenšos būt laipna, smaidīga, izpalīdzīga. Skoloju arī jaunos mediķus – gan ārsta palīgus, gan māsas, gan māsu palīgus. Patiešām prieks, ka vērtējums nācis no iedzīvotājiem. Tās nebija administrācijas, kolēģu, draugu vai radu domas, bet pacientu viedoklis,» teic I. Kārkliņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas slimnīcā I. Kārkliņa strādā jau 38 gadus. Ilgus gadus darbs bijis bērnu nodaļā, strādājusi arī dakteres Vītolas ģimenes ārsta praksē pediatrijā. «Varbūt tie ir mani «mazie bērniņi», kuri tagad jau ir lieli izauguši un nobalsojuši par mani. Varbūt tie ir pacienti, kuri ārstējas vai ārstējušies mūsu slimnīcā, piederīgie. Patiešām nezinu, kas man savas balsis ir atdevis, bet ļoti pacilāta jūtos,» stāsta I. Kārkliņa.
Viņa atzīst, ka darbs ir smags, atbildīgs, bet ļoti vajadzīgs.

«Grūtāk ar pacientiem strādāt nav kļuvis, bet galvenās likstas ir ar pacientu piederīgajiem. Mums tagad ne tikai no Bauskas ir pacienti, bet iedzīvotāji ir no Rīgas, Jelgavas, Dobeles, Daugavpils un no citām Latvijas malām. Šiem pacientiem der mūsu aprūpe, ārstēšana te vairs nelīdz. Pacientu piederīgajiem ir pienākumi un prasības, taču diemžēl daļai ir tikai prasības. Tāpēc viegli nav, taču mēs darām savu darbu, cik vien labi protam, un patiešām esam vajadzīgi,» tā I. Kārkliņa.


Atzinības raksti tika pasniegti:

  • Ivetai Kārkliņai par iedzīvotāju balsojumā iegūto nomināciju «SIA «Bauskas slimnīca» māsa ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu»;
  • Sandrai Dzīvītei par iedzīvotāju balsojumā iegūto nomināciju «SIA «Bauskas slimnīca» ārsts ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu»;
  • Armandam Pilickim par iedzīvotāju balsojumā iegūto nomināciju «SIA «Bauskas slimnīca» ārsts ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu»;
  • Anetei Laugalei par iedzīvotāju balsojumā iegūto nomināciju «SIA «Bauskas slimnīca» funkcionālais speciālists ar pozitīvāko attieksmi pret pacientu»;
  • Sandrai Dzīvītei par iedzīvotāju balsojumā iegūto nomināciju «SIA «Bauskas slimnīca» gada ārsts»;
  • Ivetai Kārkliņai par iedzīvotāju balsojumā iegūto nomināciju «SIA «Bauskas slimnīca» gada māsa»;

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.