FOTO un VIDEO: Baušķenieki Latvijas kausā uzvar pirmo spēli

Latvijas kausa izcīņas otrajā kārtā 16. maijā savā laukumā Bauskā «Bauskas BJSS/Mēmele» komanda uzņēma FK «Alberts» vienību. Jāsaka, ka futbola kļūst aizvien populārāks Bauskas novadā – uz spēli bija ieradušies vairāk nekā simts līdzjutēji.

Baušķenieki jau pirmajā puslaikā rādīja labu sniegumu – jaunā futbolistu paaudze ar katru gadu spēlē aizvien labāk, savukārt komandas kodolu veidoja pieredzējušie spēlētāji. Vairākas reizes bija labi momenti vārtu gūšanai, bet realizēt neizdevās. Vairāk pakutināja nervus līdzjutējiem, kas aktīvi komentēja laukumā notiekošo. Līdz 43. minūtē savu iespēju izmantoja pieredzējušais Jānis Rotbergs, izvirzot baušķeniekus vadībā ar 1:0. Tā liecina Latvijas Futbola federācijas mājas lapas informācija.

Otrā puslaika sākums aizritēja pilnībā Bauskas zīmē – mājinieki veiksmīgi saspēlējās, pārliecinoši kontrolēja viduslīniju un nepārtraukti izvirzīja kādu no saviem uzbrucējiem sitiena pozīcijā. 55. minūtē savu iespēju atkal izmantoja J. Rotbergs – jau 2:0. Turpinājumā sekoja laba saspēle pa abām malām, ko veiksmīgāk izmantoja Ivo Gailis, gūstot divus vārtus – jau 4:0.

Tiesa, turpinājumā spēles zīmējums spēcīgi mainījās – vai nu maiņu dēļ, jeb vienkārši baušķeniekiem atslābstot viesi aizgāja uzbrukumā un vairākas reizes vārtus nācās glābt «Bauskas BJSS/Mēmele» vārtsargam Robertam Untālam. Baušķenieki īstenoja visas piecas atļautās maiņas un beigās tomēr noturēja vārtus sausā, gūstot pārliecinošu uzvaru kausa izcīņas otrajā kārtā.