Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Grenctāles kultūras namā šodien notiks Baltijas ceļa atcerei veltīts pasākums

Šodien, 21. augustā, Grenctāles kultūras namā notiks atmiņas pasākums «Baltijas ceļam – 34!». Viens no tā rīkotājiem ir iecavnieks Maksims Krutikovs, kurš jau trešo gadu strādā pie jauna atmiņu krājuma – šoreiz par Bauskas novada Atmodas laiku.

Vairāk nekā pirms trim gadiem – 2020. gada 20. jūnijā – notika oficiālie grāmatas atvēršanas svētki Maksima Krutikova savākto atmiņu grāmatai par Iecavas novada Atmodas laika notikumiem «Kaut pastalās, bet brīvi». Vairāk nekā piecu gadu laikā vāktas atmiņas, apgūtās vēstures zināšanas un vēlme izzināt patiesību beidzās ar to, ka pēc entuziastu aicinājuma M. Krutikovs tā paša gada beigās piekrita ķerties pie jaunas grāmatas par Bauskas rajona Atmodas laika notikumiem, pievienojot arī atmiņas, kas skāra Valles un Kurmenes pagastu.

Tomēr sirdī tuvi ir arī datumi un notikumi, kas saistīti ar Atmodas laiku, tāpēc kopā ar Grenctāles tautas nama vadītāju Jurgitu Červinsku 21. augusta pēcpusdienā tapis pasākums «Baltijas ceļa» piemiņai. «Interesentiem Bauskas novada pašvaldība nodrošinās mikroautobusu no Bauskas uz Grenctāli. Pasākumā būs skatāmas gan iepriekš redzētas, gan iepriekš vēl nekur nepublicētas fotogrāfijas,» stāsta M. Krutikovs. Plašāka informācija atrodama «facebook.com» lapā «Latvijas trešā Atmoda Bauskas rajonā».

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Pasākuma sākums – 17.00!
    Mikroautobuss – 16.30 no Bauskas novada pašvaldības ēkas Uzvaras ielā 1, Bauskā. Transports pēc pasākuma atgādās arī atpakaļ uz Bausku 🙂

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.