Trešdiena, 21. janvāris
Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis
weather-icon
+-15° C, vējš 1.04 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Iecavā aicina iedzīvotājus uz tikšanos ar pašvaldības amatpersonām un speciālistiem

Katru rudeni Iecavas centrā un ciemos organizētās iedzīvotāju tikšanās ar pašvaldības amatpersonām un deputātiem tiek rīkotas arī šogad. Kā ierasts, plānots uzklausīt iecavnieku ierosinājumus pirms nākamā gada budžeta veidošanas.

Šodien, 13. septembrī, Iecavas kultūras namā interesenti plkst. 18 aicināti uz pirmo iedzīvotāju tikšanos ar Iecavas pilsētas un pagasta pašvaldības administrācijas vadību, SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība», Reģionālās pašvaldības policijas un Bauskas novada domes deputātu pārstāvjiem, informē pašvaldība.

Ierastā tradīcija, kad iedzīvotājiem ir iespēja klātienē tikties ar amatpersonām, arī pēc administratīvi teritoriālās reformas netiek pārtraukta un turpinās. Iecavas pagasta iedzīvotāji savu viedokli un ieteikumus varēs paust vēl piecās sanāksmēs – pie Rosmes bibliotēkas 16. septembrī, Audrupu rotaļu laukumā 20. septembrī, Zorģu bibliotēkā 27. septembrī, Zālītes bibliotēkā 4. oktobrī un Ziemeļu bibliotēkā 7. oktobrī. Visas tikšanās reizes paredzētas plkst. 18 vakarā.

Rīkotāji aicina apmeklētājus ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.