Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavā divas dienas iespējami ūdens padeves traucējumi

Iecavā 22. un 27. septembrī iespējami īslaicīgi ūdens padeves traucējumi, portālu informēja Dzīvokļu komunālajā saimniecībā (DzKS).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ūdens padeves traucējumi iespējami saistībā ar ūdens rezervuāru dezinfekciju, kas tiek veikta ik gadu. DzKS valdes loceklis Andris Kalvāns paskaidro, ka traucējumu ilgums būs atkarīgs no piesaistīto speciālistu darba ātruma.

«Ūdens rezervuāru dezinfekcija norisinās Dzeramā ūdens monitoringa programmā, kas jāveic reizi gadā, un pēc tam par ūdens kvalitāti ziņojam Valsts vides dienestam,» paskaidro DzKS ūdenssaimniecības vadītājs Dzintars Zaumanis.

Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā «Latvija.lv» skaidrots – lai garantētu dzeramā ūdens drošuma un kvalitātes uzraudzību, ne tikai valsts, bet arī ūdens piegādātājs veic monitoringu un izmeklējumus pēc dezinfekcijas veikšanas, kuru apjoms un nosakāmie rādītāji iepriekš saskaņojami Veselības inspekcijā. Dzeramā ūdens piegādātāji un komersanti katru gadu izstrādā monitoringa programmu un iesniedz saskaņošanai Veselības inspekcijai. Ūdens piegādātāji iesniedz saskaņošanai dzeramā ūdens kārtējā monitoringa programmas un izmeklējumu programmas pēc dezinfekcijas veikšanas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.