Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, R vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Iecavā notiks Bauskas novada NVO un iedzīvotāju iniciatīvu forums

Šodien plkst.11 Iecavas kultūras namā notiks Bauskas novada nevalstisko organizāciju (NVO) un iedzīvotāju iniciatīvu forums “Vairāk jaudas”.

Forumā organizatori aicina piedalīties gan reģistrēto biedrību un nodibinājumu, gan neformālo iedzīvotāju grupu pārstāvjus, kā arī interesentus, kuri vēlas aktīvāk iesaistīties vietējās kopienas sabiedriskajā dzīvē. Varēs dzirdēt stāstus par jau paveikto, iegūt informāciju par Bauskas novada pašvaldības atbalstu un NVO iespējām šogad, kā arī tiks godināti veiksmīgāko projektu īstenotāji.

Pasākums būs papildu iespēja iepazīties un saliedēties ar citiem līdzīgi domājošiem aktīvistiem Bauskas novadā. “Esam pārliecināti, ka ar vienu labu ideju var “iededzināt” neskaitāmas “lampiņas”, kas tuvākajai apkārtnei dod vairāk jaudas, gaismas un kopīga labuma. Tāpēc, apmainoties viedokļiem ideju (sa)darbnīcā, meklēsim iespējamos saskares punktus dažādiem kopīgiem nākotnes projektiem,” pauž pasākuma organizatori.

Pasākumu organizē Bauskas novada pašvaldība sadarbībā ar Zemgales NVO centru, līdzfinansē Kultūras ministrija.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.