Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavā turpinās sociālo pakalpojumu centra izbūve

Arī ziemā turpinās būvdarbi pašvaldības objektā Baldones ielā 65, Iecavā, kas vietējiem zināma kā Sarkanā skola. Saskaņā ar pašvaldības noslēgto līgumu darbus veic Lietuvas uzņēmums AB “Panevežio Statybos Trestas”. Te plānots ierīkot pašvaldības daudzfunkcionālu sociālo pakalpojumu centru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada pašvaldības administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas vecākā projektu vadītāja Ineta Bramane atzina, ka laikapstākļi ietekmē būvdarbu norises procesus, tos palēninot, jo daudzi darbu veidi tehnoloģiski pareizi veicami, tikai ievērojot attiecīgas ārgaisa temperatūras. Tas attiecas kā uz betonēšanas darbiem, tā arī uz dažādiem zemes darbiem teritorijas labiekārtošanas procesā.

Aktīvi turpinās darbi iekštelpās. Tiek siltināts jumts, montēti veidņi, lai varētu drīzumā veikt jauna starpstāvu pārseguma betonēšanas darbus.

I. Bramane atzīmēja, ka, neskatoties uz visās nozarēs pieaugošajām izmaksām, objekta būvdarbu izmaksu segšanai papildu līdzekļi pagaidām nav nepieciešami. Decembra vidū pašvaldība ir noslēgusi vienošanos pie noslēgtajiem būvdarbu līgumiem attiecībā uz izslēgtajiem/ieslēgtajiem darbiem, kas kopumā ļauj izlīdzināt sākotnēji neparedzēto darbu izmaksas un dažu pozīciju sadārdzinājumu ar izslēgto darbu neizmantotājām izmaksām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Objekta būvdarbu īstenošanai piesaistīts finansējums no diviem finansējuma avotiem.

Objekta 1. un 3. būvdarbu kārtas tiek līdzfinansētas no ERAF projekta „Dienas aprūpes centra izveide Iecavā, Bauskas novadā” (Nr. 9.3.1.1/18/I/023), kuru kopējās izmaksas ir 1 799 336,80 EUR, tajā skaitā: ERAF finansējums 451 975,95 EUR; valsts budžeta finansējums – 45 497,87 EUR; valsts budžeta dotācija pašvaldībai – 18 627,26 EUR; pašvaldības attiecināmais finansējums – 785 621,78 EUR; plānotais neattiecināmais finansējums – 497 613,93 EUR.

Savukārt objekta 2., 4. un 5. kārtas būvdarbu izmaksu (826 014,22 EUR) segšanai ir piesaistīts valsts budžeta finansējums 85%, jeb 702 112,08 EUR, pašvaldībai jālīdzfinansē 15%, jeb 123 902,14 EUR.

Objektu “Daudzfunkcionāls sociālo pakalpojums centrs” pilnībā plānots pabeigt līdz šī gada nogalei.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Jā,Iecavā viss notiek.Interesanti tikai kad Bauskā kaut kas tāds notiks? Bauska izskatās pamesta no pašvaldības puses,skumji,bet ,diemžēl fakts.

 2. ja ne citur, tad vismaz MAXIMā iekārtojies kaut vai par preču izvietotāju plauktos un viss notiks arī tev tepat Bauskā

 3. Tāpēc jau Bauska ”noēda” mūsu pozitīvo avīzīti Iecavas Ziņas, jo Bauska Dzīve kultivē pārsvarā negatīvu informāciju. Tas pats sakāms par sabiedriskajām aktivitātēm…

  2
  4
 4. antuļkins administrācijas aparāta saldējumu laizītāji, ļoti patīk paturēt divas liekas štukas mēnesī

  2
  1
 5. Izglītības iestādi ar 160 gadu pieredzi pārvērst par daudzfunkcionālu nabagmāju nav nekāds progress, tas ir solis atpakaļ, norāda ,ka dzimstība ir ar — zīmi, ka ļaudis -ekanomiskie bēgļi pamet savas mājas ,savu dzimteni, IECAVA 32 GADOS JAU IR ZAUDĒJUSI 3 SKOLAS ZIEMEĻU PAMATSKOLU, INTERNĀTSKOLU DAĻĒJI ZĀLĪTES SKOLU, IR LIKVIDĒTAS SIMTIEM UN SIMTIEM DARBAVIETAS…!!!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.