Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavas centrā deg tirgus kioski (papildināts)

Otrdienas, 30.maija, vakarā ugunsgrēks izcēlies Iecavas tirgus kioskos, kas atrodas centrā, pie autoostas.. Kā vēsta aculiecinieki, kādā no tiem esot tirgošanā arī pirotehnika, kas situāciju vērš bīstamāku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) norāda, ka plkst. 20.56 VUGD saņēma informāciju, ka Tirgus ielā Iecavā ir izcēlies ugunsgrēks.

Kā skaidro Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore, ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka tirgus laukumā deg vairāki, cieši kopā sabūvēti kioski 150 m2, transformatora ēka 25 m2 un koks 1 m2 platībā. Kamēr transformatorā speciālisti neatslēdza elektrības padevi, ugunsdzēsēju glābēju iespējas dzēšanas darbos izmantot ūdeni bija ierobežotas. Vienā no kioskiem atradās pirotehnikas izstrādājumi, kas degšanas rezultātā ik pa laikam radīja sprādzieniem līdzīgus efektus.

No blakus esošās ēkas pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās evakuējās divi cilvēki. Ugunsdzēsēji glābēji no liesmām nosargāja blakus esošās ēkas, kā arī pārbaudīja, vai sadūmojums neapdraud tajās esošos cilvēkus. Dzēšanas darbos piedalījās 14 ugunsdzēsēji glābēji ar četrām autocisternām un autokāpni no Iecavas, Bauskas, Baldones, Vecumniekiem un Jelgavas. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 00.06.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt Rūta Strautniece, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Zemgales reģiona pārvaldes jautājumos, «Bauskas Dzīvei» precizē, ka ugunsgrēkā pilnībā nodega četri tirdzniecības kioski ar tur esošajām precēm. Materiālo zaudējumu apjoms tiek skaidrots. Par šo notikumu Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī ir sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Iecavas tirgu apsaimnieko pašvaldības kapitālsabiedrība Dzīvokļu komunālā saimniecība”. Pašvaldībā “Bauskas Dzīvei” par situāciju paskaidroja: “Iecavas tirgus teritorija tiks sakopta uzreiz pēc Valsts policijas ekspertīzes. Uzkopšanas darbus plānots uzsākt šodien, 31.maijā, un pabeigt rīt, 1.jūnijā. Par jaunu kiosku uzstādīšanu vēl tiks lemts. Šobrīd svarīgākais ir sakopt teritoriju, bet pēc tam tiks vērtēta situācija un iespējamā rīcība kiosku atjaunošanai. Aptuvenās izmaksas teritorijas sakopšanai un jaunu kiosku uzstādīšanai ir grūti paredzēt. Izmaksas tiks noteiktas pēc iesaistīto darbaspēku apjoma, utilizācijas un transporta izmaksām, kā arī pēc materiālu iegādes un kiosku konstrukciju izveidošanas/uzstādīšanas. Par ugunsdrošības ievērošanu atzinumu pašvaldībai sniegs VUGD.”

Izmantots foto no M. Cimermaņa albuma, kā arī aculiecinieku video.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Bauskai
    Varētu domāt ka Bauskā nav tādu pamuļķu, aizmirsi ,kas tad tās riepas Bauskā dūra ,vai tad tie bija gudrie ?

    12
  2. Un Iecavas policija kaut reizi ir padzenusi no tirgus laukuma ”tusētājus”? Ja vienu reizi kopš dibināšanas ,tad jau daudz, bet ja katru dienu – vakaru? Arī būs par daudz?

    5
    0
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.