Iecavas klubiem pirmās uzvaras

Sākusies Latvijas futbola vasaras sezona, un pirmās uzvaras izcīnījuši Iecavas klubi. FK «Iecava» sieviešu klubs spēlē Latvijas virslīgā, savukārt FK «Iecava» vīru klubs – «Dali Dali» Latvijas futbola čempionāta 3. līgā.

Sieviešu klubs FK «Iecava» pirmajos divos jaunās sezonas mačos piedzīvoja zaudējumus ar 0:1 un 0:2. Pēdējo spēli dāmas aizvadīja viesos 6. maijā Rīgā ar «RFS» komandu. Šeit rezultātu jau pirmajā puslaikā praktiski «nokārtoja» Santa Sanija Vuškāne, gūstot divus vārtus. Jāteic, ka komandas sastāvā ir arī jaunpienācējas un treneris Jevgenijs Gedertsons veica gana daudz maiņu otrajā puslaikā. Turpinājumā 55. minūtē vārtus guva Abita Tauriņa, bet 76. minūtē Amanda Savicka. Mājinieces goda vārtus izcīnīja 83. minūtē, un spēle beidzās ar rezultātu 4:1 FK «Iecavas» labā. Pirmā mājas spēle vienībai plānota 20. maijā ar «SFK Rīga».

Savukārt pirmo spēli viesos 7. maijā aizvadījuši FK «Iecava» futbolisti, kas «Dali Dali» Latvijas futbola čempionāta 3. līgas spēlē tikās ar FK «Dobele Allegro» vienību. Mājinieki pirmie guva vārtus, bet 36. minūtē rezultātu izlīdzināja Matīss Beitāns, un 84. minūtē viņš arī nodrošināja uzvaru šajā spēlē. Arī šo komandu trenē Jevgenijs Gedertsons. Nākamo cīņu vienība aizvadīs mājās 13. maijā ar FC «Talsi» komandu. Savukārt otrs Bauskas novada klubs «Bauskas BJSS/Mēmele» pirmo spēli aizvadīs 21. maijā viesos, savukārt mājās spēkiem mērosies 27. maijā ar «FK Tukums 2000-3» komandu.

Attēlā – Santa Sanija Vuškāne (tuvplānā 8. numurs) mačā ar «RFS» komandu guva divus vārtus. Foto no «lff.lv».