Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Iecavas veselības centra” direktors Sandris Kaidaks pamet amatu

Trešdien, 17. aprīlī, Bauskas novada dome izsludinājusi atklātu konkursu pašvaldības aģentūras «Iecavas veselības centra» direktora amatam, liecina publicētā informācija pašvaldības mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba sludinājumā teikts, ka pretendentiem tiek prasīta augstākā izglītība medicīnas jomā vai vadībzinātnēs un vismaz trīs gadu darba pieredze medicīnas jomā vai uzņēmuma/iestādes vadībā (darba pieredze ārstniecības iestādes vadībā tiks uzskatīta par priekšrocību). Pretendentiem jāpārzina iestādes darba organizēšana (darba tiesības, lietvedība, finanšu jautājumi) un šo jomu reglamentējoši normatīvie akti.

Tāpat no amata pretendentiem tiek gaidītas zināšanas un izpratne par medicīnas jautājumiem un aktualitātēm medicīnas nozarē Latvijā, teicamas organizatoriskās, komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī prasme vadīt komandu, motivēt darbiniekus, paust viedokli, pamatot savu rīcību un lēmumus. Amata pretendentiem jābūt valsts valodas zināšanām augstākā līmeņa pirmajā pakāpē un vēlamas vismaz vienas svešvalodas zināšanas vidējā līmeņa otrajā pakāpē. Pašvaldības piedāvātais atalgojums ir 2074 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pretendentu pieteikumi tiks gaidīti līdz 3. maijam, detalizētāku informāciju par vakanci un prasībām var atrast pašvaldības mājaslapā «Vakances | Bauskas novads».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzšinējais «Iecavas veselības centra» direktors Sandris Kaidaks atklāja, ka viņa pēdējā darbdiena amatā bija 12. aprīlis. Konkrētus iemeslus, kādēļ darba vietu atstājis, viņš atklāt nevēlējās, taču uzskata, ka ir pagājis pietiekami ilgs laiks un pienācis brīdis amatā stāties jaunam kandidātam, jo pats šai darba vietā bija gandrīz desmit gadus.

Foto: no arhīva
 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Dodiet šo amatu Margaritai . Viņa varēs un spēs arī trīs krēslus un budžetus apgūt.

    12
    3
  2. Jā, es arī domāju, ka nevajag nekādu konkursu, uzreiz vajag Epermanei piedāvāt, lai vada gan Bausku, gan Iecavu, gan Vaivarus.

    11
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.