Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavas vidusskolā turpinās pārbūves darbi

Iecavas vidusskolā turpinās pārbūves darbi, kuriem noslēgusies pirmā kārta, informē Bauskas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iecavas vidusskolas pārbūves projekts plānots divās kārtās, kas abas norit vienlaikus. Būvniecības darbi tika uzsākti 2021.gada jūlijā un tos veic SIA “Reaton”. Projekta pirmajā kārtā veikta virtuves pārbūve un aktu zāles pārbūve par ēdamzāli, savukārt otrajā kārtā notiek jaunas aktu zāles un tās palīgtelpu būvniecība.

Foto: no Iecavas vidusskolas albuma

Augusta beigās ekspluatācijā nodota pārbūves projekta pirmā kārta, kuras laikā pārbūvēta virtuves zona un bijušās aktu zāles vietā pēc rekonstrukcijas izveidota plaša ēdamzāle. No 5.septembra skolēni pusdieno atjaunotajās skolas ēdamzāles telpās.

Virtuves bloka pārbūves gaitā tika pārplānotas telpas, lai tur varētu izvietot ēdiena pagatavošanai nepieciešamās tehnoloģiskās iekārtas un izveidot inženiertehnisko tīklu pieslēgumus, kā arī izbūvēt tehnoloģiskajām prasībām atbilstošu piespiedu ventilāciju un apkuri. Projekta pirmās kārtas būvniecības izmaksas bija 829 807 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: no Iecavas vidusskolas albuma

Otrā kārtas laikā pārbūvētajā zālē būs vieta 330 skatītājiem, izbūvēs arī interešu izglītības pulciņu darbam nepieciešamās palīgtelpas.

Projekta noslēgumā paredzēta arī teritorijas labiekārtošana, kuras gaitā asfaltbetona segums tiks aizstāts ar betona bruģi. Tiks bruģēts arī piebraucamais ceļš un gājēju celiņi. Plānots uzstādīt žogu, bīdāmos autotransporta vārtus un veramus gājēju vārtiņus. Pie aktu zāles ir paredzēta segta velosipēdu novietne. Iecerēts, ka jaunā aktu zāle ekspluatācijā tiks nodota šī gada nogalē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.