Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iedzīvotāji aicināti novērtēt Bauskas novada pašvaldības darbu

Lai noskaidrotu, kā iedzīvotāji vērtē Bauskas novada pašvaldības darbību, lēmumu pieņemšanas kvalitāti, kopējos procesus un sniegto pakalpojumu kvalitāti, vietvara aicina piedalīties domnīcas ”Providus”, Eiropas padomes un pašvaldību kopīgi veidotajā aptaujā, portālu informēja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iedzīvotāji lūgti novērtēt līdzšinējo sadarbību ar Bauskas novada pašvaldību, apmierinātību ar iespējām iesaistīties pašvaldības darbā, lēmumu skaidrošanu, iespējām sekot līdzi budžeta izlietojumam, saņemto pakalpojumu kvalitāti u.c.

Kopumā Bauskas novada iedzīvotāji aicināti novērtēt 12 dažādas pašvaldības nodrošinātās aktivitātes un pakalpojumus.

Lai izvērtētu Latvijas pašvaldību darbības kvalitāti un to uzlabotu, šāda anketēšana vienlaicīgi tiek veikta 10 Latvijas pašvaldībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizpildīt aptauju var ŠEIT.

Bauskas novada domē akcentēja, ka dalība aptaujā ir brīvprātīga un sniegtā informācija tiks izmantota apkopotā veidā.

Aptauja tiek organizēta projekta “Labas pārvaldības stiprināšana Latvijas pašvaldībās” ietvaros, kurā piedalās arī Bauskas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts tiek īstenots pēc Eiropas Padomes izstrādātas metodoloģijas, ko izmanto 16 Eiropas Padomes dalībvalstīs un šogad pirmo reizi notiek arī Latvijā.

Izvērtējuma rezultātā pašvaldībām ar labākajiem labas pārvaldības rādītājiem tiks pasniegta īpaša balva – Eiropas Pārvaldības izcilības zīme (”European Label of Governance’ Excellence”).

Projekta galvenais mērķis ir pašvaldību sadarbības optimizācija un labas pārvaldības principu veicināšana Latvijas pašvaldībās, kā arī uzlabot publisko pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti.

Papildu informācija par projektu providus.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Mani vairāk interesē sapuvušo olu apmētāšanas sarīkojums pa tiem pašiem ”censoņiem”.

  9
  4
 2. Pilnīgi būtu pieticis ar atbilžu variantiem “drīzāk nepiekrītu” un “pilnīgi nepiekrītu”

  8
  1
 3. Nu darboņi jau baigie,itsevišķi kungi balta ar azaļām strīpām busā,par ko maksājam ??????

  11
  2
 4. vai nebūtu laiks šiem “pētniekiem” un “pētniecēm” veltīt stipru spērienu pa mīkstu vietu? Vai šīm “kažokveidīgajām”, maigajām būtnēm nebūtu laiks pievērsties godīgam darbam, nevis par Sorosa un citu apšaubāmu fondu naudu veikt cilvēku smadzeņu skalošanu?

  6
  2
 5. iepirkumu un cenu aptauju dokumentu detalizētu izvērtēšanu par katru centu materiālo atbildību

 6. Vērtējums – NEGATĪVS!
  Nav caurspīdīga darba.
  Nav komunikācijas ar iedzīvotājiem.
  Tiek veidotas amata vienības savējiem cilvēkiem (lasi – nacionāļiem).
  Un galvenais – nav demokrātijas. Tiem, kas mēģinās šo apstrīdēt, jautājums – kāpēc citās pašvaldībās tiek raidītas videotiešraides no domes un komiteju sēdes, bet Bauskā netiek? Tehnika un visas iekārtas jau ir, bet tiešraižu nav….

  25
  2
 7. Diemžēl viss zem tepiķa, viss pie kājas, konkrēti liels kaukāziešu sugas suns bez uzraudzības skraida, sunim nav pavadas sunim nav uzpurņa, skraida bez uzraudzības pa dzīvojamo māju pagalmiem, skraida pa dzīvojamo māju bērnu rotaļu laukumiem, skraida bez uzraudzības tieši blakus futbola laukumam, kur mazgadīgi bērni spēlējās. Municipālie pilnīgi neko nedara, lai nekavējoties rīkotos novērstu pārkāpumus, savaldītu pārkāpēju, gaida, kad kādu bērnu lielais kaukāziešu sugas suns nokodīs.

  10
 8. vismaz Tev ir viens konkrēts iemesls “nacionāļiem” iedot kurvīti, jo labu laiku kā “nacionāļos” patvērušies daudzi bijušie kompartijas un komjaunatnes bosi, aizbēgušie no ZZS. Vai tiešām cilvēki neredz, no kā šie “vilki” barojas, vilki, kuri “ādu” maina bet tikumu ne

  6
  1
 9. Par to Kaukāzu suni runājot…. Nav pirmā reize, kad “pastaigājas” bez pavadas, uzpurņa. Šāda tipa sunim vajadzīga pienācīga uzraudzība, iežogojums. BET saimnieki suni nometuši pagalmā, suns ne pirmo reizi iemanījies izbēgt un skraidīt pa dzīvojamo rajoni, bērnu laukumu utt. Šis suns ir ļoti nikns, bez iemesla var iekost, līdz pat letālam iznākumam. Tad kā, lai bērnus bez bailēm palaiž pagalmā? Kur skatās pašvaldības policija?

 10. Brīnums, ka “privāto” pagalmu vilku bedres pieasfaltēja, bet ar miskastēm pilnīgs bardaks. Salātu iela jau ziemas vidū atkal būs ar vilku bedrēm. Nevar nodrošināt slēdzamas miskastes, nevar nodrošināt, ka dalīto atkritumu konteineros liek tikai dalītos atkritumus. Kameras biezā slānī, bet pie miskastēm un autostāvvietām pagalmos kameru nav.
  No kapitālsabiedrībām, tikai par ” Bauskas siltumu” negribas lamāties, pārējie….Celtniecība gadiem ierastajā stilā- dārgi, lēni, nekvalitatīvi, ar nelabām baumām. Ekonomiskā neattīstība un nepieciešamība braukt uz Rīgu vai stipri tālāk. Redzot ārzemju tūristus ejam vecpilsētas virzienā stipri gribas viņus pārliecināt mainīt virzienu. Kas gan to visu nezina?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.