Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iesaka Stelpes sākumskolu pārveidot par Vecumnieku vidusskolas struktūrvienību

Stelpes sākumskolas reorganizācijas darba grupa sanāksmē 20. martā lēmusi ieteikti izglītības iestādi pārveidot par Vecumnieku vidusskolas struktūrvienību, informē Bauskas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja informēja, ka aizvadītajā nedēļā pašvaldības metodiķi tikās ar Stelpes sākumskolas pedagogu kolektīvu, uzklausot katru skolotāju. Daļa pedagogu uz Stelpes skolu brauc darbu savienošanas kārtībā, tā nav viņu pamata darba vieta. Daļa pedagogu būtu gatavi strādāt arī reorganizētā izglītības iestādē. Kā uzsvēra V.Ieleja, Izglītības un zinātnes ministrija iesaka mācību iestādes lielākos apdzīvotos centros. Diskusijās ar Latvijas Pašvaldību savienību dominē modelis – vienā klasē ne mazāk kā desmit skolēnu.

Darba grupas dalībnieki apsprieda dažādus modeļus, kā Stelpes skola varētu strādāt turpmāk. Apspriestie varianti – Stelpes skola kā Misas pamatskolas struktūrvienība, kā Vecumnieku vidusskolas struktūrvienība, vai skolas reorganizācijas atlikšana. Diskusiju rezultātā darba grupa secināja, ka Stelpes pamatskola ir reorganizējama, izveidojot to par struktūrvienību – pirmsskolu vai sākumskolu – Vecumnieku vidusskolai.

Nākamajā tikšanās reizē pēc papildu informācijas saņemšanas darba grupa sniegs konkrētu priekšlikumu, tiks sagatavots lēmuma projekts izskatīšanai pašvaldības komitejās, gala lēmumu pieņemot aprīļa domes sēdē. Stelpes sākumskolas vecākiem un bērniem solīts organizēt atvērto durvju dienas, lai iepazītu Vecumnieku vidusskolu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darba grupas sanāksmē piedalījās audzēkņu vecāku deleģētais pārstāvis Kaspars Ozols. Darba grupu vadīja pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta komitejas vadītājs Raitis Ābelnieks.

Foto no «Bauskas Dzīves» arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Vismaz bērnudārza grupā, kurā ir 12 bērni, varbūt nebūs nodarbināti 4 !!!! darbinieki.

    3
    3
  2. Domāju, ka mazāk par 4 nekādi nesanāks. Audzinātāja (vajadzētu vismaz pāris, jo viena var arī saslimt), auklīte, pavārs, nu, gan jau vēl kāds puspriekšnieks. Tā viš i…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.