Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ievēl Bauskas novada bāriņtiesas vadītājas vietnieci

Bauskas novada domes sēdē deputāti balsoja par Bauskas novada pašvaldības iestādes «Bauskas novada bāriņtiesa» bāriņtiesas priekšsēdētājas vietnieces kandidatūru. Konkursā par labāko kandidatūru apstiprināja bāriņtiesas locekli Aiju Stabuli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sēdē, kas notika 29. septembrī, ziņotāja bija bāriņtiesas priekšsēdētāja Edīte Ķerģe-Karika. «Ar šī gada 4. janvāra lēmumu Aija Stabule ievēlēta par Bauskas novada bāriņtiesas locekli. Viņa kandidēja uz vietnieka amatu, un komisija atzina par konkursa uzvarētāju,» skaidroja E. Ķerģe- Karika.

Aija Stabule ar domes lēmumu iecelta par Bauskas novada bāriņtiesas vadītājas vietnieci. Foto: Uldis Varnevičs

«Esmu gatava pildīt amata pienākumus. Lēmums ir pārdomāts. Ir nepieciešamās zināšanas, prasmes un kompetences šo pienākumu pildīt. 2020. gadā esmu ieguvusi profesionālā maģistra grādu tiesību zinātnēs un jurista kvalifikāciju, pārzinu procesu un darba specifiku. Amata pienākumi vairāk būs saistīti ar lietu pārraudzību, kontroli, lēmumu likumību un atbilstību tiesību normām. Mērķis ir bāriņtiesas sastāvu veidot kā vienotu komandu. Pagājuši tikai seši mēneši pirms bāriņtiesas reformas, vēl aizvien runājam kā Bauska, Iecava, Rundāle un Vecumnieki. Mērķis ir panākt vienādu izpratni un prasības visā novadā,» deputātiem stāstīja A. Stabule.

Deputāti vienprātīgi atbalstīja A. Stabules kandidatūru. Priekšsēdētājas vietniece darbu var sākt jau nākamajā nedēļā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. vai kādam vēl rodas jautājums, kam tiks “zemenes ar putukrējumu” , protams, iestādes vadītājai. Vien jautājums, vai vietniecei nevar “uzkraut” ar tos pienākumus, kas vēl formāli skaitās vadītājas pārziņā un vadītājas amata vietu likvidēt kā tādu? Laikam jau nevar, partijas disciplīna, par savējiem jārūpējas….

    6
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.