Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ilggadējā BVĢ pedagoģe Malda Ignatjeva saņem balvu par mūža ieguldījumu izglītībā

Valsts svētku priekšvakarā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē aizvadīta apbalvojuma “Par mūža ieguldī­jumu izglītībā” pasniegšanas ceremonija, kurā balvas – mākslinieka Arvīda Endziņa veidotās Pūces – saņēma 21 Latvijas pedagogs. Arī bijusī Bauskas Valsts ģimnāzijas krievu valodas un literatūras skolotāja Malda Ignatjeva, portālu informēja “Drau­dzīgā aicinājuma fondā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akciju “Draudzīgais aicinājums” 1935. gadā aizsāka tā laika Latvijas Ministru prezidents Kārlis Ulmanis, un tās mērķis bija veicināt Latvijas skolu konkurētspēju un atpazīstamību, palīdzēt vecākiem izvērtēt un izvēlēties skolu bērniem, palīdzēt izglītības sistēmas kvalitātes novērtējuma pilnveidošanai un veicināt sabiedrībā diskusiju par izglītības sistēmas attīstību un mērķiem.

1994.gadā pēc Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas direktora Jāņa Endeles iniciatīvas nodibināja “Draudzīgā aicinājuma fondu”, kura dibināšanā piedalījās toreizējais Valsts prezidents Guntis Ulmanis.

Drau­dzīgā aicinājuma fonds šogad nomainīja tradīciju – sarīkojumu “Skolu reitings”, kurā tika suminātas labākās skolas pēc centralizēto eksāmenu rezultātiem. 2019.gada rudenī “Drau­dzīgā aicinājuma fonda” vadītājs Jānis Endele atzina, ka esošajā formātā pasākums sevi izsmēlis, jāmeklē jauni risinājumi. Tas atrasts, īpašā godā ceļot pedagogus, kuri visu mūžu veltījuši savai profesijai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 17.novembrī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē 21 pedagogam, tostarp arī baušķeniecei Maldai Ignatjevai, tika pasniegtas Draudzīgā Aicinājuma fonda balvas “Par mūža ieguldījumu izglītībā”.

Malda Ignatjeva pasniegšanas ceremonijā kopā ar Bauskas Valsts ģimnāzijas direktori Linutu Ģerģi (no kreisās) un bijušajām kolēģēm Ināru Graudiņu un Aiju Cibuli. Foto: no BVĢ albuma

Bauskas Valsts ģimnāzijas krievu valodas un literatūras skolotāja Malda Ignatjeva Bauskas Valsts ģimnāzijā, kas ir skolotājas vienīgā darba vietā, nostrādājusi 44 gadus. Skolotāja ne tikai mācījusi krievu valodu un literatūru, bet bijusi gan klases audzinātāja, gan ilgus gadus veikusi direktora vietnieces izglītības jomā darbu, kā arī pildījusi direktora vietnieces metodiskajā darbā pienākumus. M.Ignatjeva ieguldījusi milzīgu darbu skolas izglītības programmu izstrādē un īstenošanā.

Pedagoģe M.Ignatjeva 12 gadus ir vadījusi Bauskas rajona krievu valodas un literatūras skolotāju metodisko apvienību, aktīvi iesaistījusies IZM un ISEC darba grupās centralizēto eksāmenu uzdevumu sagatavošanā. Skolotāja ar panākumiem vadījusi skolēnu zinātniski pētniecisko darbu novadā, kā arī viņas konsultētie skolēnu darbi ir augsti novērtēti gan Zemgales reģiona posma lasījumos, gan valsts mērogā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skolotāja aktīvi piedalījās skolēnu pārbaudes darbu izstrādāšanā un aprobācijā. Veicot metodiķes darbu, M. Ignatjeva aktīvi iesaistījās Valsts ģimnāziju sadarbības programmā.

“44 gadi izglītības jomā aizvadītais darba mūžs – tas jau tikai tā oficiāli. Arī pēc darba attiecību pārtraukšanas Malda Ignatjeva ir savas darba vietas -Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas patriote. Skolotāji viņu vairāk zina kā prasīgu direktora vietnieci mācību jomā un radošu metodiķi, bet skolēni kā brīnišķīgu krievu valodas skolotāju un vislabāko klases audzinātāju.

Ļoti lepojamies, ka tieši mūsu skolotāja Malda ir saņēmusi Draudzīgā aicinājuma balvu “Par mūža ieguldījumu izglītībā” par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu izglītībā.

Lepojamies un apbrīnojam par vienmēr optimistisko un radošo dzīves uztveri. Vēlam labu veselību un lai realizējas iecerētās idejas! To skolotājai Maldai Ignatjevai ir daudz. Lai izdodas!” vēstīts Bauskas Valsts ģimnāzijas ierakstā sociālajā tīklā “Facebook”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Apsveicu skolotāju, neskatoties, ka viņu atceros sakarā ar garo, bezsakarīgo PSRS himnu, kuru noskaitot no galvas krieviki, tiku mājās.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.