Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Īslīcē sveic pērn Bauskas pusē dzimušos mazuļus

Sestdien, 26. augustā, pie Īslīces kultūras nama aizvadīti Saulespuķu svētki. Pasākuma ietvaros tika sveikti 2022. gadā Bauskas apvienības pārvaldē reģistrētie jaundzimušie.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saulespuķu svētki Īslīces pagastā ir jau tradicionāls pasākums, taču Bauskas apvienības pārvaldē reģistrēto jaundzimušo sveikšana norisinājās pirmo reizi.

Īslīces kultūras nama vadītāja Aiga Kirilova pastāstīja, ka sarīkojumu atklāja ratiņu parāde, kurā varēja vērot vecāku radošumu. Daudzus mazuļu braucamos, atbilstoši svētku tematikai, rotāja saulespuķes, citi noformējumam bija izvēlējušies balonus, kā arī citus dekorus.

Ar svinīgu uzrunu pie klātesošajiem vērsās Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska. “Šodien mēs pulcējamies īpašos svētkos, varētu teikt – jūsu mīlestības svētkos. Jūs pieņēmāt lēmumu kļūt par mammu un tēti un radījāt bērniņus, kuri ir jūsu ģimenes, jūsu dzimtas turpinājums, jūsu mīlestības auglis un mūsu Latvijas lepnums. Mēs patiesi lepojamies ar katru jaundzimušo bērniņu un ceram jūs satikt šajā pasākumā arī nākamgad!” uzrunas fragments publicēts pašvaldības mājaslapā bauskasnovads.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Pasākuma dalībniekus uzrunāja Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska. Foto: Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļa

A.Kirilova precizē, ka kopā Bauskas apvienības pārvaldē jeb Bauskas pilsētā, Brunavas, Ceraukstes, Codes, Dāviņu, Gailīšu, Īslīces, Mežotnes un Vecsaules pagastos ir reģistrēti 205 jaundzimušie, bet pasākumam pieteicās un sveikti 82 bērni.

Dāvanā jaundzimušo ģimenes saņēma fotoalbumu ar Bauskas novada logo un uzrakstu “Dzimis vietā, kur satiekas…”, sarīkojumā īpašā, ar saulespuķēm dekorētā fotostūrītī bija iespējams uzņemt momentfoto, kuru turpat varēja saņemt izdrukātu un ievietot albumā kā pirmo fotoattēlu,» atklāja A. Kirilova.

Pasākumu kuplināja radošās apvienības „Pasaku nams” atraktīvie varoņi, ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās vokālās studijas “Pigoriņi” solisti un deju studijas “Lēra” vidējā grupa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A.Kirilova apliecināja, ka jaundzimušo sveikšana turpināsies arī nākamajos gadus, taču, iespējams, pasākums tiks rīkots kādā citā Bauskas apvienības pārvaldes pagastā.

Ģimenes, kuras bija pieteikušās pasākumam, bet klātienē tajā nepiedalījās, fotoalbumu vēl mēnesi var saņemt Bauskas apvienības pārvaldē, Uzvaras ielā 6, Bauskā.

Foto: Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Varbūt Zelta ozola vietā vajag ieviest Saulespuķes? Kā tad nu tā izvēlējās bērnus sveikt ar veco identitāti?

    6
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.