Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izraudzīsies jaunu SIA “Bauskas novada komunālserviss” valdes locekli

Bauskas novada pašvaldība izsludinās atkārtotu konkursu uz kapitālsabiedrības SIA «Bauskas novada komunālserviss» uzņēmuma valdes locekļa amatu ar kompetenci kvalitātes vadībā un klientu apkalpošanā, šīs dienas domes sēdē informēja Bauskas novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdes locekļa kandidātu atlasei un novērtēšanai izveidota jauna nominācijas komisija, kurai uzdots izstrādāt un apstiprināt nolikumu kandidātu atlasei līdz 2024. gada 23. februārim.

Atkārtots konkurss organizēts, jo 15. februārī pašvaldība pārtraukusi pilnvarojuma līgumu ar iepriekš izvēlēto valdes locekli, kurš nolēmis darba attiecības neturpināt.

«Šomēnes pieņēmu lēmumus par kapitālsabiedrību valdes locekļiem. Izraudzījos Dzintaru Cāzeru un Aivi Vincevu. Sākām ļoti aktīvu darbu – joprojām esam parādā stratēģijas izstrādi, un arī reglamenta jautājumi ir aktuāli. Diemžēl Aivis Vincevs dažādu apstākļu dēļ informēja, ka nav gatavs turpināt uzņemto pilnvarojumu. Noslēdzām vienošanos par attiecību pārtraukšanu. Ar priekšsēdētāju pārrunājām, virzīts jauns konkursa process,» tā 22. februāra domes sēdē deputātus informēja izpilddirektors Ivars Romānovs.

FOTO:Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (45)

 1. Kāpēc nevarēja vietu piedāvāt nākamajam pretendentam, kas piedalījās konkursā? Vai tad tur nebija vairāki?

  30
  1
 2. Kādreiz rajona mēroga tehniskās sfēras uzņēmumus reāli vadīja viens vadītājs, galvenais inženieris, varbūt vēl ražošanas priekšnieks par algu un prēmijām. Daudz izdarīja, nevar salīdzināt ar šodienas “stratēģijām”, klientu apčakarēšanām un citām “gavalriļņām”, kā teica Gorbačovs.

  28
 3. Latvijā valdes un padomes ir mafiozi naudas pumpji savējiem. Pierādiet ar faktiem pretējo.

  29
  1
 4. Ck tie valdes locekli priekšnieki un vrlnezin kas bus? A kas reāli strādas?pasvaldiba ari pilna ar visadiem prieksniekiem vietniekiem un vel nezin ar ko. Bet pilsēta mirkst sālī un piedodied sūdos.

  39
 5. vai arī Bauskas novadam nepienāks tie laiki, kas jau “nemanot piezagās” ne vienai vien pašvaldībai. Pagaidām tās “smagāk skartās” ir tikai divas Rēzeknes un Talsu, pie tam Talsu novada pašvaldībā pagājušogad tika izveidotas 70 jaunas amata vietas. Mūsu novads, izskatās, vēl krietni atpaliek šajā jomā, bet vērojot Talsu novada sevišķi svarīgo speciālistu, pēc pašvērtējuma, sejas un prasības, būtu jājautā, kurš gan to visu viņiem iepriekš sastrādāja?

  21
 6. kur palika mans komentārs? laikam nebija pa spalvai! bet neesat arī pelnījuši neko labu,d,intariņ!

  10
 7. Vai tikai jaunais valdes loceklis nebija sacerējies,ka viņam ļaus apvienot amatu ar tikpat ienesīgu amatu Civilās aviācijas aģentūrā? Tā kā neatļāva,aizgāja…

  23
 8. Ieliek valdi – slikti, atceļ valdes locekli, atkal nav labi. Kādam vispār valdes un padomes šķiet laupītāji. Vēl kādam vispār vadītāju nevaga, ar inženieri pietiek. Kas notiek ar Bausku?! Vai tiešām te vieni nabagi, idioti, dīvānos pirdējivai citi dzīves apdalītie salasījušies?

  3
  14
 9. Gribētos saprast,kādēļ valdes loceklis atkāpjas 3 dienas pēc apstiprināšanas amatā.
  Vai problēma valdes loceklī, kurš savlaicīgi nesaprata,kādā vilku bedrē taisās līst, vai nominācijas komisijā,kura neprofesionāli izvērtēja kandidātu,vai vēl kāds cits iemesls?

  19
 10. Tiešām dīvaina situācija. Cik varēja noprast, viņam jau divi amati un darbi bija un arī palika pirms šī amata iegūšanas. To mums laikam nesaprast. Vai tik šis nav Anti rekordists-trīsdienieks kvalitātes un attīstības jautājumos ? 😉

  16
 11. Un cik šādu fiktīvu valdes locekļu visā Latvijā, kur droši bez viņiem var iztikt, jo spēj spvienot vairākus amatus . Šie bezjēdzīgie un neaizvietojamie , iedzīvotāju apmaksātie valdes locekļi.

  29
 12. Četras ar pus štukas mēnesī bezpeļņas komunālajā uzņēmumā, ja pat lielajā Rīgas komunālajā ūdenī tādu algu nevienam nemaksā!

  19
 13. Ja jau gribi būt baigais eksperts komunālo uzņēmumu vadītāju algu jautājumos, vismaz pacenties pacenties atrast savam apgalvojumam kādu apliecinājumu, un pārbaudi faktus. Nav jau nemaz tik sarežģīti ielūkoties, piemēram, SIA “Rīgas ūdens” valdes priekšsēdētāja amatpersonas deklarācijā par 2022.gadu, lai redzētu, ka viņa ienākumi no šī uzņēmuma vadīšanas 2022.gadā ir 90440 eiro. Sadalot uz 12 mēnešiem, sanāk, ka alga mēnesī pārsniedz 7500 eiro, tātad krietni vairāk, nekā Bauskas novada komunālserviss valdes priekšsēdētājam.
  Secinājums – vēl viens Bauskas pamuļķis cenšas pārējiem pūst miglu acīs.

  4
  20
 14. Salīdzināji apjomu?Rīga ar daudziem simtiem pakalpojumu saņēmēju,komunikācijas tīklu specifiku un BNKS ar dažiem desmitiem un ar to pašu apkalpošanu netiek galā

  20
 15. Tādu valdes locekļu kuri strādā pat desmit valsts vai pašvaldības uzņēmumos ir neskaitāmi, tagad laikam Rīgā pietrūkst barotavu un dodas uz laukiem. Jābūt tikai pareizajā partijā.

  21
 16. Sashēmoja, lai Cāzeru ielikt izvērtēšanos komisijā un ļautu viņam izvēlēties sev sabiedroto.

  18
 17. Par algām- A/s Olaines ūdens un siltums, kur veikta reorganizācija valdes locekļa atalgojums 4 000 EUR pirms nodokļiem, valdes priekšsēdētāja 4320 EUR, uzņēmuma apgrozījums EUR 10 755 611.

  3
  3
 18. Paša Cāzera ielikšana jau arī notika kā vadonim labpatikās. Kāda jēga bija no nominācijas komisijas, ka amats netika tam, kurš pēc punktiem bija pirmais? Kāda mārrutka pēc tāds teātris vajadzīgs? Cāzers valda kā Cēzars. Pašu no Jelgavas KU atbrīvoja, viņa vietā ir Stašāns, kurš kā lasāms ir ar banku pieredzi un ir sertificēts biznesa konsultants (CMC). Uzņēmumu biznesa, vadības un finanšu konsultācijas. Biznesa konsultāciju uzņēmuma SIA ConFide vadītājs un dalībnieks līdz 2017.gadam. Investīciju, restrukturizācijas, uzņēmumu apvienošanās, ES fondu darījumu vadība.

  17
 19. ja jau ir valde, kā tad tā iztiks bez padomes, jo tieši uzņēmuma padome ir tā uz kā var novelt visus grēkus un pirmo, kā visā vainīgo, atlaist. Bez padomes nevar, vien ar kā rokām tiks veikti šie jūsu apsolītie “pakalpojumi”, ja konkrētu speciālistu, kuri prot praktiskajā jomā prot ko vairāk par krāna atgriešanu vai tā aizgriešnu, trūkst visā valstī, un diez vai šeit iebraukušajiem ukraiņiem vien pietiks? Vienas remontbrigādes vadāšana pa visu novadu desmitiem kilometru attālumā, vai spēs tas ko līdzēt vairāku nopietnu avāriju gadījumā, tie perspektīvā no Uzbekistānas un citām “eksotiskām” valstīm, diez vai ko spēs “uz sitienu” līdzēt?

  12
 20. Rīgas ūdens mājas lapā melns uz balta konkrēti noteiktas mēnešalgas Rīgas ūdens padomes vadībai EUR 3000,- vietniekam 2400,- iekšējās drošības vadītājam 2200,- juristam 1700,- jurista palīgam 1400,- šoferim 900,-

  13
 21. Pēc valsts kontroles revīzijas, kontroles secinās par kapitālsabiedrības ieņēmumiem un izdevumiem, amatpersonu rīcību ar kapitālsabiedrībai piederošu mantu vai tā ir tiesiska, atbilstoša tiesību aktiem, vai tā ir pareiza, lietderīgi izlietota kā krietnam gādīgam saimniekam, vai tā ir ekonomiska un efektīva?

 22. Mums jau vienu valdes locekli nupat tiesa attaisnoja, neko kriminālu piešūt nevarēja.

  5
  4
 23. Tāpēc, ka kā cietušai juridiskai personai kopā ar pietuvinātajiem viss bija pilnīgi vienalga!

  10
 24. Pašlaik pasaulē ir diktatorisma tendences. Kāds laikam tēmē uz Bauskas novada diktatora vietu un komplektē “politbiroju”. Pat vēlēšanu siets nebūs bīstams, amats būs mūžīgs.

 25. Visādas valdes un padomes reāli nemetinās, negriezīs vītnes, neskrūvēs, neskalos siltummezglus, neregulēs automātiku, nelabos elektrību, nelabos jumtus un citas konstrukcijas, tikai reāli atņems algu, materiālus, darbavietas reālajiem darbu veicējiem. Naudas pumpji tiek ierīkoti arī pašvaldību uzņēmumos, kurus darbinās blēži ar amatiem neskaitāmās valdēs un padomēs un kuri strādās caurmērā 24 stundas 7 dienas mēnesī vienā naudas smelšanas vietā. Ja kādiem vadītājiem vajag valdes un padomes, tātad viņi ir stulbeņi? Varbūt zagļi un viņus nepārtraukti jāuzrauga?

  12
 26. Ja mazliet nenopietni. Pašvaldība varbūt vēl neapzinās, ka BNKS būs finansiāli, tehniski, politiski varenākā pašvaldības iestāde, kura diktēs noteikumus gan iedzīvotājiem gan saviem “vecākiem”. Tas būs monstrs, kas aprīs radītāju, jo viņi varbūt radīs savu partiju-“Jaunā Nacionāli Progresīvā Zemniecība”. Vienīgā cerība, ka tur savāksies “papīru bīdītāji” un viņi izgāzīsies kā neprofesionāļi un naudaskāri subjekti. Kaut nu tā nebūtu!

 27. Sapnis vasaras naktī jaunā cerīgā mūsu pašu banka baltija ar nenopelnītiem milzīgiem procentiem.

 28. Kad jūsu dzīvoklī plīsīs caurule, vispirms sagatavojiet stratēģiju, maku un uzņemiet laiku. Vēl jāpiezīmē, ka Bauskas novada iedzīvotāji nemaz nav tik naivi kā jūs stratēģiski cerat. Te ir bijušo muitnieku, kontrabandistu, zemju sagrābēju, lielu prihvatizatoru novads. Visi ir mācīti un izmācīti.

  7
  1
 29. Aivja Vinceva deklarācijā varam lasīt Valsts aģentūra “Civilās aviācijas aģentūra” alga 48491.46 EUR; alga SIA ZIEMEĻKURZEME 9851.65 EUR; alga SIA “MĒRSRAGA ŪDENS” 13766.30 EUR, alga SIA “Gundegu ūdenssaimniecība” 600 EUR, diemžēl SIA “Bauskas novada komunālserviss” alga aizgāja garām.

  13
 30. Mēs laikam vērojam procesu, to pašu, kā viduslaikos veidojās grāfi, foni, baroni un citi ar ”zilajām asinīm”.
  Toreiz uz galvas uzsēdās ar zobenu, tagad ar bezkaunību.

  11
 31. Droši vien tā “locekļu” izvēles komisija nebija informēta par šeit minētā kadra vērīgu pilsoņu atrastajām jau esošajām kādām piecām valdēm? Vai ne?
  Ja cilvēks atbildīgi strādā darbā ar informāciju, informācijas pārbaudi, lēmumu pieņemšanu, balstoties uz lielu pieredzi un ar diplomiem un sertifikātiem apliecinātām zināšanām, tad pat vienā darbā ir par maz ar 8 stundām dienā un 22 dienas mēnesī. Mums jau gadiem izsmeļ mūsu kabatas ar visādu iestāžu “locekļu” palīdzību.
  Galējas iekrišanas gadījumā “locekļi” arī noder lai izvairītos no cietuma kādas kompānijas galvenais “loceklis”. Visi atbild, neviens neatbild.

  10
 32. Juristi esot labākie metālapstrādes inženieri, arhitekti, celtnieki, jūrnieki, zemnieki, ceļinieki, ŪK speciālisti, siltuma inženieri, ārsti, aviatori, tā domā Latvijā. Kādreiz topā bija fizmati un basketbolisti, vēl agrāk, vienkārši “bratani”.

 33. Kāds naivums, visi labi informēti bija un akceptēja, tas pats tak valsts kapitālsabiedrībās saliek ntos valdes locekļus, kuri vēl jau piecās valdēs sēž. Gan jau dabūs nākamo Aivi,kas Cēzaram labpatiksies. Kad MI varēs valdes locekli aizstāt?

 34. Nāks jauna izpildvara un kāršu namiņš sabruks. Jauni locekļi un jaunas reorganizācijas.

 35. Žēl! Civilās aviācijas ārkārtas situāciju speciālists bez aviācijas izglītības (internets neuzrāda) nez kāpēc gribēja ierakties Bauskas novada komunālajos sū…os? Kas viņu atturēja no cēlā mērķa? Nākošais ” loceklis” droši vien būs Rail Baltic kadrs? Vai nevar izvēlēties lētākus “locekļus”, vai vispār iztikt bez “locekļiem”, tas tagad pat moderni? Ielika par bosu, nu tad jāstrādā, nav ko apaugt ar “locekļiem”.

 36. Es lasu pašvaldības vēstnesī – 2023. gada 29. novembrī tika izsludināts atklāts konkurss uz diviem Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Bauskas novada komunālserviss” valdes locekļu amatiem: vienu valdes locekli ar kompetenci kvalitātes vadībā un klientu apkalpošanā un vienu valdes locekli ar kompetenci kapitālsabiedrības pamatdarbības veikšanā.

  Konkursa pretendentus vērtēja nominācijas komisija, kurā darbojās: nominācijas komisijas vadītājs Aivars Mačeks, Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks, un komisijas locekļi: Edgars Paičs, Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas novada administrācija” vadītājs, Indra Latviete, Bauskas novada pašvaldības Ekonomikas un finanšu departamenta vadītāja, Margarita Epermane, pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekle, Sandis Dejus, Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas izpilddirektors, un Toms Auškāps, AS “Balticovo” valdes loceklis.
  Noteiktajā termiņā uz sabiedrības valdes locekļu amatiem tika saņemti 14 pieteikumi, uz konkursa otro kārtu tika uzaicināti deviņi pretendenti.
  amata profilam – valdes loceklis ar kompetenci kvalitātes vadībā un klientu apkalpošanā
  izvirzīti 2 pretendenti:
  o Nr. 1 – pretendents, kura iegūtais punktu skaits pirmajā kārtā bija 25.33 punkti, otrajā
  kārtā 30.67 punkti (kopā iegūtais punktu skaits abās kārtās – 56 punkti), sasniedzot 80 %
  no maksimāli iespējamā punktu skaita;
  o Nr. 2 – pretendents, kura iegūtais punktu skaits pirmajā kārtā bija 26.83 punkti, otrajā
  kārtā 27.83 punkti (kopā iegūtais punktu skaits abās kārtās – 54.66 punkti), sasniedzot
  78.09 % no maksimāli iespējamā punktu skaita

  Tad kur palika visi pretendenti, ka nevienam nevar piedāvāt amatu? Tad neviens nepatīk izpildvarai? Neviens neder Cāzeram?

 37. Kur problēma? Pamatdarbības un kvalitātes priekšnieki konkursā izvēlēti, pat medicīniski atbilstoši, spriežot pēc komisijas sastāva. Arī profesionāli atbilstoši, jo starp komisijas locekļiem pat viens nozares profesionālis tomēr uzaicināts, tātad tikai jāstrādā. Tomēr Bauskā nav tik vienkārši, te profesionālisms nav galvenais. Te jābūt pareizam zobratiņam, derīgam tieši Bauskas -Jelgavas konstrukcijai.Tomēr rodas stulbs jautājums, kāpēc vajadzēja to novembra konkursu un komisiju?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.