Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izraudzīts Bauskas pilsētas nodaļas vadītājs

Atklāta konkursa rezultātā Bauskas pilsētas nodaļas vadītāja amatam izvēlēts transporta un loģistikas speciālists Gatis Pauniņš, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklāto konkursu organizēja nominācijas komisija, kurā darbojās Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska, apvienības pārvaldes vadītājas vietniece Dace Šķiliņa un Gailīšu pagasta nodaļas vadītāja Baiba Marčenkova.

Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska atklāja, ka kopumā uz pašvaldības izsludināto vakanci pieteicās septiņi pretendenti. No tiem pieci tika aicināti uz konkursa otro kārtu, divu pretendentu pieteikumi neatbilda izvirzītajām prasībām – nebija augstākās izglītības vai netika iesniegti dokumenti, kas to apliecina.

Augstāko punktu skaitu – 45,34 (no maksimālajiem 50) konkursā ieguva Gatis Pauniņš. Ar viņu darba attiecības plānots nodibināt šī gada 6. martā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Vasiļauska pavēstīja, ka G. Pauniņš bija vienīgais pretendents, kura dzīvesvieta ir Bauskā un kurš labi pārzina pilsētu. «Bija kandidāti no Ogres, Rīgas, Vecumniekiem, Tērvetes novada, dažs bija iedomājies, ka darbu varēs veikt attālināti. Bija arī pretendenti, kuri smaidot paziņoja, ka nav izlasījuši, uz kādu nodaļu nāk strādāt. Jāatzīst, ka konkursā startēja gana kolorīta kompānija,» teic L. Vasiļauska.

Viņa pastāstīja, ka G. Pauniņš bijis pārsteigts, ka ir izvēlēts. Pašlaik viņš ir SIA «Vizii Urban» darba vadītājs Bauskā. «Pilsētā administratīvā darba ir maz, vairāk ir kontrole, plānošana un patiešām reālu darbu darīšana. Gatim Pauniņam jau bija konkrēti priekšlikumi, ko vajadzētu pilnveidot, uzlabot un izmainīt. Viņš atšķirībā no pārējiem zināja pilsētu, jo bija vairāki pretendenti, kuri sacīja: «Jums ir skaista pilsēta, visticamāk, ka jums viss ir kārtībā!» Iespējams, cilvēkam no malas tā arī izskatās, tikai mūsējiem vienmēr viss ir slikti,» pauž L. Vasiļauska.

Profesionālā sociālā tīkla «LinkedIn» informācija liecina, ka Gatis Pauniņš ir absolvējis Transporta un sakaru institūtu, iegūstot sociālo zinātņu maģistra grādu transportā un loģistikā. 14 gadus strādājis par transporta speciālistu uzņēmumā «Latvijas Dzelzceļš».
 

Foto: Ivars Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.