Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Izvērtēts Bauskas novada pagastu vadītāju darbs; vairāki vadīs divas un trīs nodaļas

Precizēta 3. rindkopa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes sēdē 28. decembrī deputāti tika iepazīstināti ar pagastu nodaļu vadītāju kandidatūru izvērtēšanu un akceptēja pārmaiņas pagastu vadībā.

«Veikts pagastu nodaļu darbu vadītāju kvalifikācijas un izpildes novērtēšanas process,» informēja pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs. Viņš ziņoja par izvērtēšanas rezultātiem.

Īslīces pagasts – bez vadītāja

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāts Voldemārs Čačs interesējās, vai izvērtēja arī Bauskas pilsētas nodaļas vadītājas darbu. Pašvaldības izpilddirektora vietnieks Jānis Kalinka informēja, ka izvērtēja tos vadītājus, kur bija paredzētas pārmaiņas. Tāpēc nevērtēja Bauskas pilsētas nodaļas vadītāju Daci Šķiliņu un Vecumnieku pagasta nodaļas vadītāju Lauri Mediņu.

Baiba Marčenkova amata pienākumus turpinās pildīt Gailīšu pagasta nodaļas vadītājas amatā, savukārt Uģis Volosovskis vadīs Ceraukstes un Brunavas pagasta nodaļas. Sandra Siliņa-Aleksejeva vadīs Vecsaules un Dāviņu pagastu, un Zigurds Kalējs – Mežotnes un Codes pagasta nodaļas. «Jāuzsver, ka Līvija Šarķe, vēl viena iespējamā pretendente, kam vajadzēja iziet novērtēšanas procedūru, norādīja, ka nevēlas piedalīties un nepretendēs uz amatiem,» paskaidroja I. Romānovs.

Deputāts Guntis Kalniņš interesējās, kāpēc darbu neturpina līdzšinējā Īslīces pagasta nodaļas vadītāja. «Īslīces pagasta nodaļas vadītāja sākusi darba attiecības citā vietā un neplāno pieteikties mūsu konkursos,» informēja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. Deputāte Inita Nagņibeda vaicāja, vai beidzies konkurss uz Īslīces pagasta nodaļas vadītāja amatu. Izpilddirektors informēja, ka konkursā nav pieteicies neviens pretendents un konkursu sludinās atkārtoti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rundāles apvienībā pagastu vadītāji nav paredzēti

Rundāles apvienībā izvērtēja Viesturu pagasta nodaļas vadītāja Vitālija Bļinkova un Svitenes pagasta nodaļas vadītāja Jāņa Liepas darbu. Ar labākiem rezultātiem novērtēja Vitāliju Bļinkovu, kurš neizmantoja iespēju pretendēt uz Rundāles apvienības pārvaldes vadītāja vietnieka amatu un atteicās no piedāvājuma pildīt saimnieciskās nodaļas vadītāja amatu. «Arī Jānis Liepa dodas pelnītā atpūtā,» informēja I. Romānovs. Tādējādi Rundāles apvienībā pagastu nodaļu vadītāji nav paredzēti.

Vecumnieku apvienībā – divi uzteikumi

Vecumnieku apvienības teritorijas pagastu nodaļās augstākie novērtējumi ir Santai Bračkai, kas turpinās vadīt Bārbeles, Stelpes un Valles pagasta nodaļas, un Jānim Silam, kas vadīs Skaistkalnes un Kurmenes nodaļas. Vērtēja arī Daci Stallīti, kas nevēlējas pretendēt uz nodaļu vadītāju amatiem un turpinās darbu Stelpes pagasta sekretāres lietvedes amatā. Skaistkalnes pagasta nodaļas vadītājas Inetas Skustās un Valles pagasta nodaļas vadītājas Ivetas Radziņas darbs zemāk novērtēts, viņas saņēmušas darba devēja uzteikumus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (22)

 1. Tās ir divas draudzenes vienā nosaukumā- apvienības vadītājas un vietnieces tandēms

  14
 2. Zinot Bauskas pilsētas un apvienības vadības ciešo “sadarbību” un sazobi, ir jau skaidrs, kura vadīs pilsētas pārvaldi. Un tad arī nekas diži nemainīsies, varbūt jaunā vienīgi būs zinošāka par ceļiem un inženierbūvēm.

 3. Kad sāks tīrīt centrālo midzeni! Pagastos vairs nav pat kas kanalizāciju izbaksta un lampas samaina!

  38
  1
 4. Priekšnieks priekšnieka galā,bet darbus nav,kas dara,jo vienīgais strādnieks saslimis

  36
  1
 5. iztīriet paši savu kanalizāciju, kā to dara privātmāju īpašnieki.
  Gailīši – par ko jums tas viss?

  18
  5
 6. Ar ko Santa Bračka ieguva augstāko vērtējumu,vai ar sēdēšanu kantorī, ar nesakopto pagastu, slikto komunikāciju,ar nekontrolēto sētnieku darbu ? Tad jau Iveta ar Inetu bija labākas saimnieces !

  16
  3
 7. Jo tālāk jo trakāk. Viens pārvaldnieks uz trim pagastiem. Katrā pagastā viens pārvaldnieks,bija bardaks. Varu iedomāties kāds kaput būs tagad.

  22
  3
 8. Pagasti grimst arvien dziļākā purvā. Viss tiek likvidēts un īsti atbildīgo nav. Informācijas arī nav kur griezties nepieciešamības gadījumā. Gailīšos pat kultūra vairāk nav vajadzīga. Tiešām lauki jāiznīcina?

  15
  1
 9. Laikam sapnis ir pašvaldības pakalpojumus pagastos un pilsētās padarīt par absurdu un praktiski likvidēt, bet joprojām gruntīgi iekasēt par “pakalpojumiem” un nodokļiem. Tas ir, neko nedarīt, bet saņemt algu.

  5
  1
 10. lai to naudu, ko iespējams sadalīt tepat Bauskā, vēl novirzītu kādiem tur pagastu pārvaldniekiem? Pie tam laikā, kad novads jau ik gadu zaudē kādu “pagastu” no novadā dzīvojošo skaita. Īpaši uzticīgos mēs protam atalgot.

  5
  1
 11. Vistrakāk ir ar iedzīvotājiem no sērijas ‘viss slikti’ katrā pagastā. Nekad nav labi.
  Dažiem strādājošiem pensionāriem sen jau laiks mājās pensiju baudīt, nevis jānodarbojas slēpti ar komentāru rakstīšanu.

  7
  10
 12. Par tiem strādājošajiem pensionāriem,ticiet man, pienāks laiks,un NEBŪS kas strādā ,tos netīros darbus.Nebūs ,jo tagad jau grimstam netīrībā.Par sakārtotu,tīru pagastu varam tik sapņot-nav naudas un arī plānojuma nav,ko darīsim pavasarī.Viss ir kā ir.Nav saimnieka redzējuma,lai būtu skaisti!Izstaigāt savu teritoriju ar kājām,nevis mašinā braucot,tad varbūt vairāk ieraudzis,un padomāt ,kā darbus plānot.Bez tiem apzinigajiem pensionāriem neiztikt.

  3
  3
 13. Patika tā novērtēšanas procedūra- diez pēc, kādiem parametriem tas viss tika vērtēts!? cieņa Īslīces pag. Vadītājai. Atceros, ka viņas veidotajā Rītausmu parka pirms viņas vēl viss mēslos ruga un smirdēja…derētu to parku nosaukt Sandras varda..Lai kundzei veicas cita darba! Taisnība- ar akstiem nav aršana.

 14. Vai, kāds no tiem lēmējiem ir vadījis, kaut vienu pašvaldību, kur nu vēl vairākus!?…viss liecina tikai par vienu- būs lielāks bardaks un līdzcilvēku neapmierinātība…taču tas viss ir islaicigs- līdz nākamajam pašvaldību vēlēšanām, kad viss sāksies no jauna…

 15. Marčenkova bija jāatlaiž no darba aizlaida Brunavu, aizlaida līdz šausmām visus stūrus un tagad notinās uz Gailīšiem, nav ko teikt par tādu. Kauna viņai nav?

 16. pajautā viņai ir kauns vai nav, kāda tolka bija atsēdēt Brunavā, lai neko lietderīgu nepaveiktu, kāda? Ā bija saņēma algu un aizvilkās mājās, tas arī viss. Viņa darbu dabūja tur pec negodīga konkursa.

 17. Marčenkova bija jaizsviež no darba vispar, viņa negodigi dabuja darbu Brunava, atsedeja un notinas uz majam,tagad sedes Gailisos? Brunava samilza problēmas, bet sameja neko nerisinaja. Vina neparzin neko, tuksa vieta. Brunavas pagasta ceļu jautājumu iekustināja aktīvisti, bet Marčenkova kameras priekšā dumji runāja, ka mūs sadzirdes. Un kur ta sadzirdesana? Neko neizdarija, sanema algu, nobraukaja benzinu, vinai masinu deva un kas no ta visa sanaca nekas, lidzeklu nesaimnieciska izskerdesana. Un viss. Jusu komentari?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.