Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jau kuro reizi bedres lāpa Salātu ielā Bauskā, bet bruģētajās ielās remonts nav bijis

Salātu ielā Bauskā šonedēļ veikts kārtējais bedrīšu remonts, bet iedzīvotāji interesējas, vai plānoti remontdarbi pilsētas bruģētajās ielās?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piemēram, Plūdoņa ielā Bauskā bruģa klājums deformējies, ielas posmā brauktuves vidus sacēlies uz augšu kā kamieļa kupris, vietām ķieģelīši vispār izrauti no ielas klājuma. Bruģis iztrūkst arī 1. maija ielā. Viļņveidīgs paliek arī Rīgas ielas bruģētā posma klājums.

Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska atzina, ka Plūdoņa ielā ir izteikti bojāti bruģa posmi un apliecināja, ka tos labos.

«Konstatēsim, cik lielā mērā bruģis ir maināms, un sabojātos bruģakmeņus aizstās, viļņveidīgo Rīgas un Plūdoņa ielas posmu gan nav plānos pārbūvēt. Pašlaik tuvākajos trijos gados nav iecerēta Rīgas un Plūdoņa ielas pārbūve, tikai sabojātā bruģa nomaiņa. Tad būtu jāpārbūvē visa iela un jāmaina visa pamatne,» sacīja L. Vasiļauska un papildināja, ka iecerēts mainīt bojātos bruģakmeņus arī citās pilsētas ielās. Vēl nav apsekots, kurās tieši ir sabojāts, bet pašlaik zināms, ka izteiktākais posms ir Plūdoņa ielā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

 1. Veco vecpilsētai raksturīgo akmens bruģi, kas bija zem asfalta kārtas un bija kalpojis gandrīz 100 gadus, ielu rekonstrukcijas gaitā izrāva ārā un sazin kur aizveda nevis atjaunoja kā vecpilsētai piedien, ielika “jauno bruģi”, kas jau pagalam, un, lūk, rezultāts! Pārskatāmā pagātnē nav Bauskai paveicies ar saprotošiem saimniekiem un, izskatās, ka tuvākajā laikā arī nekas labāks nav gaidāms …

  38
 2. Nu leēni gan Jums Vasiļauskas kdze viss pielec. Lēni un nepārdomāti nezinoši
  Jūs neesat saimniece pilsētā. Nolaists nekopts netīrs. Mjaaaa….

  31
  1
 3. Salātu ielā neko neremontē, bedru malas nodarvotas un pamestas. Laikam Viona ir uzmetusi lūpu par nemaksāšanas draudiem. Bet VS arī kādreiz mācēja pļekas taisīt. Nav vairs konkurences, Viona monopols. Kam tas ir izdevīgi, kas no tā gūst labumu?

  16
  2
 4. Kādi bojātie bruģakmeņi? Tādi ir tikai daži. Atkal sadārdzināšana prātā! Bruģa iesēdumus labo bruģi pārbruģējot. Ja kāda nezina kā to dara, tad varēja apskatīties pie vecās VID ēkas kur pārbruģēja ietvi. Kā “speciālisti” var spriest par ielām bez ceļinieka izglītības? Katrs var iestāstīt savu “teoriju”. Vēl jāpārbauda, vai gadījumā uz ielas nav ieklāts ietvju bruģis ‘”ekonomijas” nolūkos un uz kādas pamatnes. Prakse rāda, ka jēdzīgāk ir klāt bruģi uz sīkšķembām. Patiesībā Bauskai neder neviens segums, visi ātri vien bedrēs. Vēl nav provēts betons.

  11
 5. Jūs Bauskas komentatori iebaziet savus mob vienā vietā….Ejiet paši pastrādāt tad redzēsiet cik viegli…

  3
  9
 6. Pa Rīgas ielu jau tagad nav iespējams normāli braukt. Kas būs pēc tiem trim gadiem? Prātiņ, nāc mājās!!!

  7
  3
 7. Mani pārsteidz cilvēki, kas visā Bauskas nolaidībā vaino Okmani, Vasiļausku un citas pēdējo 3 gadu parādības! Īstenībā vainīgi ir Jātnieki, Ābelnieki, Veipi, Novicki un Kursītes – jo šie ir tie cilvēki, kas Bausku noveda līdz Maskačkas zemākajam līmenim, kur paies daudzi jo daudzi gadi, lai šo bardaku sakārtotu, ja vien šis kontigents nenāks atpakaļ pie lemšanas!

  5
  12
 8. Ko tad Novickis ar Kursiti te varēja sabendēt, opozīcijā sēžot? Ieklukstējās kāda no oķa galmadāmām.

  7
  2
 9. Pa Rīgas ielu un Plūdoņa ielu braukt vēl var normāli.Par iešanu gan to neteikšu.Pa trotuāriem labāk neiet,jo nevar zināt kurā brīdī kāds atplīsis šifera gabals,ķieģelis,stikli var tevi apdraudēt.Nākamā māja aiz VID ēkas,ja tos var saukt par iestiklotiem logiem,tad okei.Jā nē,tad šīs stikla lauskas no logiem vienkārši jāaizvāc.Sargi sevi un Dievs tevi sargās.

 10. Līgas kundze nevar sakārtot visu uzreiz.Viņa varētu būt laba saimniece,kaut gan diezgan pašerpa,bet laikam jau savādāk nevar.Vienīgais bet,nevajag uztvert tos cilvēkus,kuri redz šīs gadiem ielaistās problēmas,par cilvēkiem,kuriem viss ir slikti.Tā nav.Varbūt tie ir vienīgie baušķenieki,kuri cenšas palīdzēt.

 11. kur palika Plūdoņa, Rīgas un Salātu ielu bruģakmeņi? Ir kāds dokuments par glabāšanu vai pārdošanu? Kāds zina?

 12. Tikai pašvaldībās un par ministriem var strādāt bez atbilstošas izglītības un pieredzes.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.