Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jaunajiem galda tenisistiem četras medaļas Latvijas čempionātā

Iecavas sporta namā «Dartija» aizvadīts Latvijas čempionāts galda tenisā C grupai – 2010. gadā dzimušie un jaunāki sportisti. Bauskas novada pārstāvji izcīnīja četras godalgas, iegūstot visu kalumu medaļas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās, kas notika 11. – 12. februārī Iecavā, piedalījās 54 dalībnieki no Nīcas, Rucavas, Durbes, Pāvilostas, Rīgas, Ķekavas, Salaspils, Bauskas, Jelgavas, Daugavpils, Preiļiem un Iecavas.

Sacīkstēs startēja desmit jaunie galda tenisisti no Iecavas sporta skolas «Dartija» un septiņi no Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS).

Meiteņu dubultspēlēs zelta medaļu ieguva Marta Grigus no Bauskas novada BJSS – viņa uzvarēja kopā ar Selīnu Tapiņu no Dienvidkurzemes sporta skolas. Iecavniekiem labāko rezultātu uzrādīja Anastasija Ruda, kura meiteņu vienspēlēs izcīnīja sudraba godalgu un pārī ar Aleksu Skvorcovu guva bronzas godalgas jauktajās dubultspēlēs. Tā liecina Latvijas Galda tenisa federācijas informācija.