Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jaunieši, kam stundās nav garlaicīgi

Bauskas Valsts ģimnāzijas 9.b klase ar aizrautību piedalās dažādos pasākumos

Devītie paši atzīst – ir zināma vilšanās, ka šogad kopā būšana beigsies, lai arī liela daļa klases plāno mācīties arī vidusskolā. Bauskas Valsts ģimnāzijas 9.b klases skolēni apgalvo, ka jūtas kā saliedēts klases kolektīvs. Klasē mācās 20 skolēni, no tiem astoņi zēni un 12 meitenes.

Pirmais kopējais mācību gads 7. klasē vēl bija tikai iesildīšanās, savukārt ar astoto klasi kolektīvs jau bija aizvien ciešāks – aizraujošas klases ekskursijas uz Ventspili, Siguldu, Teiču purvu. Tiesa, pēdējais ne visiem esot palicis labā atmiņā. Ko citi atceras kā aizraujošu pastaigu, to citi raksturo: «Kilometriem garš gājiens pa zāli.» Bet emocijas pēc ekskursijām tomēr esot tādas, ka vēl tagad daudz ko var atminēties ar smaidu.

Mīļākie skolotāji
Pieminot skolu, jaunieši uzreiz stāsta par pedagogiem un stundām, kas viņiem iet pie sirds. Mīļāko stundu skaitā iekļuvusi fizika, kuru māca skolotāja Ineta Kāle, sports ar skolotāju Aivu Aišpuri, datorika ar skolotāju Andu Roni, matemātika, kuru labi mākot iemācīt Jeļena Bulīga, kā arī vēsture ar skolotāju Kasparu Kalēju.

«Pēdējais zvans atstāja nelielu vilšanās izjūtu, jo gaidīja, ka ar to arī visas stundas beigsies, bet izrādījās, ka vēl aizvien jāiet uz stundām un konsultācijām, lai gatavotos eksāmenam. Angļu valodas eksāmenā visi jutāmies visdrošāk. Matemātiku arī labi pārzinām. Visnedrošākās izjūtas ir par latviešu valodu – par komatiem un runāšanu,» saka jaunieši.

Un, protams, klases audzinātāja Inguna Sarguna. «Skolotāja palīdzēja iegūt stipendiju, palīdzēja mācībās iegūt labu atzīmi. Viņa ļoti labi māca ģeogrāfiju, rīko jautras un interesantas ekskursijas – nekad nav garlaicīgi,» pavēsta audzēkņi.

Aktīvi mācībās
Klasē vislabāk mācās Anna Šmite, Anastasija Maksimova un Annija Seleviča. Tuvu astoņu ballu vidējai atzīmei mācās arī Kitija Borkovska, Einārs Jubelis, Alise Bagone, labas sekmes ir Markusam Šidlam un Bridžetai Britānijai Liepiņai. Ir panākumi arī dažādos konkursos. Svešvalodu konkursā skolā startēja Anas-tasija Maksimova, Anna Šmite, Alise Bagone, Dita un Tīna Zaļkalnes. A. Maksimova ieguva otro vietu. Angļu valodas olimpiādē piedalījās Marta Zaure, Samanta Kazlauska, Annija Seleviča, Kitija Bagone, Anastasija Maksimova, Dita un Tīna Zaļkalnes, savukārt vēstures olimpiādē A. Seleviča, A. Šmite un K. Borkovska.

Vairākas skolnieces iesaistījās arī Bauskas novada skolēnu mākslas un mūzikas festivālā «Saules ritmi» – A. Seleviča, A. Šmite, A. Bagone, Dita un Tīna Zaļkalnes. Raiens Ginters pagājušajā gadā pabeidza Bauskas mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.