Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Komiteju sēdēs ceturtdien spriedīs par pašvaldības kapitālsabiedrībām

Ceturtdien, 11. augustā, Bauskas novada domes deputāti strādās divu komiteju sēdēs – no plkst. 9 būs sociālās un veselības komitejas sēde, savukārt no plkst. 13 – vides un attīstības komitejas sēde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada pašvaldības iepriekš izziņotajā darba kārtībā paredzēts, ka sociālās un veselības komitejas deputāti uzklausīs novada Sociālā dienesta vadītāju Dinu Romanovsku, kas ziņos par līguma slēgšanu ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts” par sociālā pakalpojuma „aprūpe mājās” nodrošināšanu. Tāpat būs jālemj par grozījumiem Bauskas novada domes 2022. gada 26. maija saistošajos noteikumos Nr. 10 “Par sociālajiem pakalpojumiem Bauskas novadā”. Šajā komitejā vēl svarīgs jautājums plānots saistībā ar pašvaldības līdzdalības saglabāšanu pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Bauskas slimnīca” – par to ziņos pašvaldības audita un kapitālsabiedrību uzraudzības nodaļas vadītājs Dainis Rijkuris.

Arī vides un attīstības komitejas sēdē liela daļa darba kārtības paredzēta pašvaldības kapitālsabiedrību darbības un nākotnes izvērtējumam. D. Rijkuris ziņos par pašvaldības līdzdalības saglabāšanu kapitālsabiedrībā SIA “Iecavas siltums”, par pašvaldības līdzdalības izvērtējumu kapitālsabiedrībā SIA „Bauskas siltums”, par pašvaldības līdzdalības saglabāšanu kapitālsabiedrībās SIA “Mūsu saimnieks”, SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība”, SIA “Kūdrinieks”. Šīs komitejas sēdē tiks skatīti arī vairāki citi jautājumi – piemēram, par atkritumu apsaimniekošanu Bauskas novadā, par siltumenerģijas tarifu apstiprināšanu Codes pagastā, par gājēju pontonu tilta Mežotnē dāvinājumu u. c.

Sociālo un veselības komiteju vada deputāts Guntis Kalniņš (LRA), savukārt vides un attīstības komitejas priekšsēdētāja ir deputāte Laine Baha („Latvijas attīstībai”).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. tai Sociālajā dienestā vismaz priekšniekos tikuši tādi, kuri citos amatos neder, pārbaudīti. Ja jau aprūpi nodos sarkanajam krustam, tad Bauskā varētu izvietot vien “apvienoto informācijas centru”, līdzīgu kā domes 1. stāvā, kas visas lūdzēju vajadzības, piemēram, nosūtītu uz Mežgaļu skolu, kurā varētu atrasties visi iedzīvotāju sociālo problēmu risinātāji.

  2
  3
 2. Interesanti,. Ik tajā kapitālsabiedrību pārraudzības nodaļa ir darbinieki? Vadītājs ir bet avis nav???!!!

  3
  1
 3. Interesanti, vai kāds ir izvērtējis, cik kvalitatīvu aprūpi spēj piedāvāt Sarkanais Krusts. Domāju, ka tas novados neatšķiras, darbus veic neapzinīgi, pie vecā cilvēka neierodas vispār, aizmirst, jo labāk iedzer alkoholu, pienākumus veic nekvalitatīvi, tas ir, dzīvokļa uzkope nenotiek, bet parakstus par savām stundām gan savāc,alga tak jāsaņem. Šāda pieredze bija citā novadā un veiksmīgi nomainījām uz citu pakalpojumu sniedzēju uz Samariešiem Ja Romanovska aprūpi nodod Sark. Krustam, tad lai gatavojas, gan pārmetumi birs pār galvu.

 4. Detalizētas saskaņā ar tiesību aktiem atskaites traktoru autotransporta izmantošanu, rezerves daļu pirkumiem, degvielas izlietojumu, ja atbilstības tiesību aktos noteiktajām prasībām ar vilka pasi projām un nodarīto zaudējumu piedziņu. Pietiek savu kabatu piepildīt.

 5. Departamentu vadītājiem pašiem jāskatās,kuram apaļa jubileja un kurš ko pelnījis !Tagad tāds vadības aparāts domē!Kur tas redzērs !Skatieties un vērtējiet!Sekojiet līdzi paši.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.