Otrdiena, 27. janvāris
Ilze, Ildze, Izolde
weather-icon
+-11° C, vējš 2.34 m/s, A-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Koncertu Misā velta dāmām

Misas ciematu 12. maijā piepildīja dziedoši zēni un vīrieši. Koncerts bija veltījums visām sievietēm.

Viesi – Dobeles mūzikas skolas zēnu koris un Ķekavas vidusskolas zēnu kamerkoris – Misā ieradās jau dienas pirmajā pusē, vēsta Misas vidusskolas pedagoģe Zaiga Jēgere. «Puiši gatavojās vakara koncerta kopmēģinājumam, savu varēšanu parādīja stafetēs un tautas bumbas mačos. Tika skriets, lekts, bumba lidoja tuvu un tālu,» stāsta skolotāja.

Vakarpusē zēni Misas tautas namā priecēja klausītājus koncertā «Tik dēļ Jums, daiļās dāmas, dēļ Jums!». Koncertā uzstājās Misas vidusskolas zēnu koris, Ķekavas vidusskolas zēnu kamerkoris, Dobeles mūzikas skolas zēnu koris, vīru koris «Ķekava» Arvīda Platpera vadībā, īpašie viesi bija Misas vidusskolas 6. – 12. klašu koris. Koncerts sākās ar ziedu dāvināšanu, konfektēm un kafiju skatītājām.

Misas vidusskolas direktore Rūta Kārkliņa ir gandarīta, ka pirms deviņiem gadiem skolotāja Zaiga Jēgere atradusi ceļu uz Misas vidusskolu. «Viņa piepildījusi mūsu sapni – Misas vidusskolā ir brīnišķīgs zēnu koris, vēl divi kori un ansamblis,» saka iestādes vadītāja.

Klausītāja Gunita Bērziņa pēc koncerta atzina: «Varēja manīt, ka viss sīki izplānots un koncerts domāts dāmām. Pasākumā bija daudz pārsteigumu – sadziedāšanās, skaistas dziesmas zēnu un vīru kora izpildījumā. Varēja redzēt, ka viss tiek darīts no sirds. Ikviena dāma šajā vakarā jutās īpaši. Bija prieks redzēt tik daudz zēnu un vīru, kuri dzied un dara to ar prieku, mīlestību. Skanēja daudz dažādu dziesmu, varēja klausīties citu skolu zēnu korus, un tas darīja šo koncertu īpašu. «Odziņa» bija Arvīda Platpera vadītā vīru kora uzstāšanās. Koncerts bija izdevies un priekpilns. Domāju, katrai māmiņai jāmudina bērnus dziedāt korī. Es ļoti lepojos par savu bērnu dziedājumu, sajūtas ir neaprakstāmas. Tagad gaidām nākamo koncertu.»

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.