Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Konkursā uz SIA “Bauskas ūdens” vadītāja amatu pieteikušies četri pretendenti

Noslēdzies Bauskas novada domes izsludinātais konkurss uz pašvaldības uzņēmuma SIA “Bauskas ūdens” valdes locekļa amata vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs paskaidroja, ka jau pirms kāda laika līdzšinējais uzņēmuma vadītājs Imants Svētiņš uzrakstīja iesniegumu, ka nevēlas turpināt darbu SIA “Bauskas ūdens” un vēlas doties pelnītā atpūtā.

Savus amata pienākumus viņš pildīs līdz 31. decembrim. I. Romānovs uzskata, ka būtu lietderīgi rast iespēju jaunajam vadītājam neilgu laika periodu strādāt kopā ar līdzšinējo vadītāju, iepazīstot visu no praktiskās puses nevis teorētiskās. “Šīs vai nākamās nedēļas laikā rezultātam jābūt zināmam. Tiklīdz tiekam pie jauna vadītāja, no pašvaldības skatu punkta un arī mana, būtu labi, ja līdz 31. decembrim paralēli strādātu abi, bet par to mēs vēl diskutēsim,” sacīja I. Romānovs.

Bauskas novada domē informēja, ka valdes locekļa vakancei saņemti četri pieteikumi. Pretendentu vērtēšana notiek divās kārtās, paredzams, ka otro kārtu kandidātu nominācijas komisija pabeigs šonedēļ.

Kandidātus vērtē komisija, kas izveidota ar Bauskas novada domes priekšsēdētāja rīkojumu. Komisiju vada audita un kapitālsabiedrību nodaļas vadītājs Dainis Rijkuris, tās sastāvā ir domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks, izpilddirektora vietnieks Jānis Kalinka, Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska un SIA “Bauskas ūdens” valdes loceklis Imants Svētiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (19)

 1. kas tad nu, bijšā “Derpeles” direktora, deputāta uz domē savulaik augstu amatu ieņēmušā Feldmaņa uz Bausku “atvilktais” afērists Svētiņš vairs nav “lietojams” , bet paliek taču viņa “ieroču nesējs” Birzmalis, arī pār to pašu kārti metams.

  16
 2. Viņš ir pensionārs un protas aiziet, atšķirībā no citiem pensionāriem, kas šo godu neprot. Svētiņš pagājušajā gadā pensijā saņēma 11 414, 97 eiro. Šogad iespējams jau daudz vairāk.

  10
 3. Beidzot! Vēl to ieroču nesēju vajadzētu izmēst ārā.Jācer uz kandidātu komisijas skaidro prātu un iecels tiešām godīgu un saprotošu pretendentu.Pati esmu ar viņiem saskārusies-tiku pazemota un nevienam nenovēlu ar viņiem saskārties.

  8
  1
 4. Tas nu gan ir bērnišķīgi un neprofesionāli, ka vecais “shēmotajs” izvēlēsies nākošo vadītāju un noteiks viņa atbilstību amatam. Ja jau iet prom, tad iet. miers un bērziņš. Pa ūdens taku. Bet nebūs taču jaunais vadītājs ar neatdoto smailīšu vēsturi?

  10
 5. Laikam Svētiņš izrēķināja,ka nav vairs ko zagt. Ka, pievienojot Īslīces ūdeni, daudz jāiegulda un nebūs ko nozagt. Lai no domes kāds uztaisa tur grāmatvedības auditu par Svētiņa darbības laiku, lai parevidē materiālu un privātajās mašīnās ielieto degvielu, kuru prasmīgi noraksta no uzņēmuma līdzekļiem, māju arī Bērzkalnos Ainavu ielā uzcēlis, darbodamies Bauskas ūdenī… Un tad, kad ienākumus vairs nespēj dabūt uz augšu, tā skrien uz regulatiru cenu paaugstinājumu apstiprināt. Vai tiešām Bauskas dome ir akla?

 6. Jā, es par to pašu domāju. Dzīvoja tak Jūrmalā, bet ir pārvācies uz Bausku un uzcēlis māju. Siltu vietu bija atradis. Deklarācijā bija norādījis, ka “Bauskas ūdens” skaidrā naudā tur 31 877 eiro, bet pirms gada nebija nekādu uzkrājumu ne skaidras ne neskaidras. Arī pie īpašumiem Bauskā tikai zeme ne māja…

 7. Tā ir patiesība,ka tanī kantorī attieksme pret cilvēku ir briesmīga,sajūta,ka esi atnācis maizi prasīt,tur jau sen jānomaina viss personāls.

 8. Ivariņ, kā vienā amatā var strādāt divi cilvēki? Alga uz pusēm vai izmaksās 2 algas par 1 amata vietu?

 9. Lai dzīvo visu veidu regulatori- izredzēto slāņa labklājības uzturētāji!

  2
  1
 10. Kad Bauskas ūdeni pumpēs uz skandināvu ūdens biržu un atpakaļ uz Bausku? Kanalizāciju gan ļoti derētu iepumpēt visa veida biržās, mākslīgi sadalītajos “tīklos”, pie neražojošajiem spekulantiem-tirgotājiem.

 11. Mulsina tie konkursa vērtētāji…Īslīces ūdens darbojas turpat 16 gadus…atnāca pargudrinieki, visu iznīcināja, izlaupija un tagad dodas pelnīta atputa…

  1
  1
 12. Nekad neesmu vēlējies strādāt kopā ar padomju laika blēžiem un padomju laika ākstiem…tas Ilzei..
  Gan viss būs uz labu..

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.