Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Konkursā uz SIA “Iecavas siltums” vadītāja amatu pieteikušies pieci pretendenti

Noslēdzies Bauskas novada domes izsludinātais konkurss uz pašvaldības uzņēmuma SIA “Iecavas siltums” valdes locekļa amata vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs paskaidroja, ka šī gada maija sākumā iepriekšējam valdes loceklim Jurim Drizļionokam beidzoties pilnvarojuma termiņam, tika secināts, ka atbilstoši jaunajiem kapitālsabiedrību pārvaldības nosacījumiem, amatpersonai nav nepieciešamā izglītība. Tādējādi viņam nebija iespējams pagarināt pilnvaru termiņu.

“Tobrīd tika pieņemts lēmums, strauji rīkoties un atrast cilvēku, kurš var pildīt pagaidu valdes locekļa funkcijas. Tika izraudzīta Anda Kaspara kandidatūra. Tagad, vērtējot līdzdalību pašvaldības kapitālsabiedrībās, secinot, ka SIA “Iecavas siltums” šobrīd ir stabils uzņēmums ar labiem finanšu rezultātiem, tālab pašvaldība saglabā savu līdzdalību un sludina konkursu uz valdes locekļa amata vietu patstāvīgam darbam,” stāsta I. Romānovs.

Viņš atzīmēja, ka konkursā nebija liegts piedalīties arī A. Kasparam. “Viņam ir visas tiesības kandidēt uz šo amatu. Attiecībā pret citiem pretendentiem A. Kasparam ir zināmas priekšrocības, jo detalizēti pārzina uzņēmuma lietas,” teic I. Romānovs un piebilst, ka lēmumu pieņems izveidotā nominācijas komisija valdes locekļa atlasei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nominācijas komisiju vada Bauskas novada domes audita un kapitālsabiedrību uzraudzības nodaļas vadītājs Dainis Rijkuris, komisijas sastāvā ir arī domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks, juridiskā un iepirkumu departamenta vadītāja p.i. Evita Grigorjeva, SIA “Bauskas siltums” valdes loceklis Ilmārs Rūsis un Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers.

Konkurss uz SIA “Iecavas siltums” valdes locekļa amatu noslēdzās šī gada 16. septembrī. Bauskas novada domē informēja, ka valdes locekļa vakancei saņemti pieci pieteikumi, un vērtēšanas process joprojām notiek. Plānots, ka amata pretendentu izvērtēšana šonedēļ noslēgsies, un tiks izziņoti rezultāti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Iecavnieki vai nu sals vai maksās raudādami. Cerība uz I. Rūsi, varbūt viņš izglābs iecavniekus no nespeciālista vai blēža.

  2. Var derēt, ka vinnētājam nebūs RTU siltuma, gāzes, ūdens tehnoloģiju fakultātes diploma un pieredzes attiecīgajā sfērā.

  3. Kiegelu un bruga uzskaitvedis vēl joprojām nav iesniedzis amatpersonas deklarāciju par saviem ienākumiem

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.