Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kopienas centrā Bauskā sarīkota pirmā talka

Trešdien, 3. maijā, Pasta ielā 5 Bauskā jeb jaunajās Kopienas centra telpās norisinājās pirmā talka, lai uzsāktu garo pārmaiņu ceļu, lai telpas savestu kārtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā «Bauskas Dzīve» jau ziņojusi iepriekš, Bauskas novada pašvaldība bezatlīdzības lietošanā nodeva telpas Pasta ielā 5 Bauskā biedrībai «Bauskas vecpilsēta». Biedrība parakstījusi sadarbības līgumu ar citām nevalstiskajām organizācijām Kopienas centra izveidei. Līgumu parakstīja arī nodibinājums «ViedDoma».

«ViedDomas» 16 jaunieši sapulcējās Pasta ielā 5, lai veiktu uzkopšanas darbus pirms lielāku pārmaiņu uzsākšanas. Nedaudz vairāk kā trīs stundu laikā no trīs Kopienas centra telpu sienām tika noņemtas vecās tapetes, kā arī izvākti sīkie atkritumi, kas radās darba procesā.

«Šī talka ir vislabākais, kas var būt – palīdzēt un būt kopā kā komandai,» pozitīvi atzīst Lelde Rādena, «plēšot vecās tapetes ar jautru noskaņojumu ir iespēja «iziet» ārpus ikdienas rutīnas. Pārsteidzoši, cik daudz mēs, jaunieši, spējām izdarīt viena vakara laikā, kā arī iepriecināt paši sevi un citus!»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aiva Moroza arī atzīst, ka bija prieks strādāt saliedētības un vienotības sajūtas «pavadībā».

Pēc intensīvā darbā pavadīta vakara jaunieši sapulcējās Kopienas centra lielajā zālē un mielojās ar mājās ceptu picu, ko «ViedDomas» jauniešiem sagādāja «Vaidelošu» saimniece Daira Jātniece.

«Paldies jauniešiem par sajūtu, kuru viņi radīja! Bija jaušams, ka šis remonts un telpas tiešām jauniešiem vajadzīgas. Strādājām kā komanda, un es ļoti novērtēju to,» teic nodibinājuma «ViedDoma» valdes priekšsēdētājs Kaspars Kalējs, «atliek vien turpināt darbus multimediju studijas izveidē un citiem darbiem Bauskas novada iedzīvotājiem.»

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. iespējams, tā foršā sajūta šeit ne vienam vien bija pirmoreiz, sajūta ko dod padarīts darbs, kārtīgi padarīts darbs. Šādai sajūtai jābūt ikvienam cilvēkam, ja vien viņš nav liekēdis, dzīvotmīlis uz citu rēķina, mūžīgi dīcot pēc naudas un citiem labumiem. Baudu guvāt, tā turpiniet, līdz visas jums uzticētās telpas spīdēs un laistīsies!

    13
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.