Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Lapmežciema pamatskolas direktores amatā apstiprināta līdzšinējā Bauskas novada pašvaldības departamenta vadītāja Antra Ozoliņa

Ar 25. augustu darba attiecības Bauskas novada pašvaldībā izbeigusi Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja Antra Ozoliņa, «Bauskas Dzīvi» informē pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sabiedrisko attiecību speciālisti precizē, ka «saņemts A. Ozoliņas darba līguma uzteikums pēc pašas vēlēšanās, un vadība viņas izvēli akceptēja».

Pašlaik Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja pienākumu izpildītājs Bauskas novada pašvaldībā nav noteikts. «Sludinājums par konkursu uz šī departamenta vadītāja amata vakanci 29. augustā ir ievietots Nodarbinātības valsts aģentūras CV un vakanču portālā, līdz rītdienai tam vajadzētu iemigrēt pašvaldības mājaslapā,» paskaidro sabiedrisko attiecību nodaļā.

Kā «Bauskas Dzīve» uzzināja no Tukuma novada domes ārkārtas sēdes ieraksta 28. augustā, līdzšinējā Bauskas novada pašvaldības Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamenta vadītāja Antra Ozoliņa vakar apstiprināta Lapmežciema pamatskolas direktores amatā. Ieraksts: https://www.tukums.lv/lv/jaunums/28-augusta-arkartas-domes-sedes-tiesraide

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A.Ozoliņas līdzšinējā darba pieredze ir saistīta ar izglītību, cilvēku un mācību procesa organizāciju. No 1994. līdz 2018.gadam pildījusi pamatskolas “Rīdze” direktores pienākumus. Līdztekus darbam skolā, strādājusi arī par metodiķi Rīgas pilsētas Centra rajonā. 2002.gadā Rīgas dome centralizēti pārņēma skolu valdes, izveidojot jaunu struktūrvienību – Izglītības, kultūras un sporta departamentu, kurā vadījusi Interešu, sporta un jaunatnes nodaļu. Vadījusi ESF projekta Darba prasmju bloku.

No 2020.gada 3.augusta līdz 2021.gada 30.novembrim Rundālē pildījusi Pilsrundāles vidusskolas direktores pienākumus. No 2021.gada decembra līdz 25. augustam strādāja Bauskas novada pašvaldības Izglītības, kultūras, sporta un sabiedrības labklājības departamentā par vadītāju.

Direktora apstiprināšanu pāris dienas pirms mācību gada sākuma Tukuma novada pašvaldībā skaidro ar to, ka amata konkursam pirmajā reizē uz amata vietu netika saņemts neviens pieteikums. Tad konkurss tika sludināts atkārtoti, un otrajā reizē tika saņemti divu pretendentu pieteikumi, no kuriem par piemērotāko atzīta Antra Ozoliņa.

Antras Ozoliņas foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.