Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Līdz ar pārbaudes laika beigām amatu pamet Īslīces pamatskolas direktore; pašvaldība konkursā meklē jaunu vadītāju

Bauskas novada pašvaldība izsludinājusi atklātu konkursu uz Īslīces pamatskolas direktora amatu, portālu informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka Bauskas novada dome šī gada augusta beigās Īslīces pamatskolas direktora amatā vienprātīgi apstiprināja Ivetu Elmani. Šī kandidāte bija vienīgā, kas piedalījās konkursā uz izglītības iestādes direktora amatu.

I.Elmane iepriekš bijusi Jaunsaules pamatskolā pirmsskolas pedagoģe, kad skola slēgta, strādājusi pirmsskolas izglītības iestādē «Zīlīte» par pedagoģi un bijusi struktūrvienības vadītāja. No 2021. gada sākuma I. Elmane Rīgas Pļavnieku pamatskolā bijusi direktora vietniece izglītības jomā, bet 2022. gada 25. augustā apstiprināta Īslīces pamatskolas vadītājas amatā.

Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs paskaidroja, ka I. Elmanei bija noteikts trīs mēnešu pārbaudes laiks. “Bija lietas, kuras viņa veica ar lielu degsmi, bet bija jautājumi, kur viedokļi dalījās. Skolotāju anketēšanā tika noskaidrots, ka mikroklimata veidošana un uzturēšana izglītības iestādes darbinieku kolektīvā nav tāda, kādu personāls vēlētos. Faktiski tas bija I. Elmanes pašas lēmums, ka pievērsīsies citiem izaicinājumiem, un mēs vienojāmies, pārbaudes laikam iztekot, darba attiecības pārtraukt,” norādīja I. Romānovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd direktora pienākumus veic Īslīces pamatskolas direktores vietniece izglītības jomā Egita Dreimane. Par papildus pienākumu veikšanu ir noteikta 30% piemaksa pie esošā vietnieces atalgojuma.

Īslīces pamatskolas direktora vakancei var pieteikties līdz 19. decembrim. Pretendentiem izvirzītas šādas prasības: augstākā pedagoģiskā izglītība, vismaz triju gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā, kas iegūta pēdējo desmit gadu laikā, izpratne un zināšanas par izglītības iestādes vadības specifiku, stratēģiskais redzējums par iestādes darbību, vadības prasmes, spēja motivēt darbiniekus un strādāt komandā un individuāli, prasme izteikt un aizstāvēt viedokli, noteikt prioritātes un patstāvīgi pieņemt lēmumus. Skolas vadītājam tiek solīts atalgojums 1464 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Piesakoties vakancei, jāiesniedz vairāki dokumenti: pieteikums, kurā ir aprakstīta motivācija ieņemt direktora amatu, dzīves un darba gaitu apraksts (CV), kvalifikāciju apliecinošas izglītības dokumentu kopijas, t.sk. pēdējo trīs gadu laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas; apliecinājums, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu.

Dokumenti jāiesniedz vai jānodrošina tā iesūtīšana līdz šī gada 19.decembrim, Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, Bauskā vai pa pastu, norādot adresātu: Bauskas novada pašvaldība, Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas nov., LV-3901., vai ar drošu elektronisko parakstu parakstītus dokumentus Bauskas novada pašvaldības oficiālajā elektroniskā pasta adresē pasts@bauska.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (13)

 1. Savā laikā 70-os , mēs tur mācījāmies pāri par 200 skolēnu 8 -ās klasēs , mums bija ēdamzāle, sporta zāle , ģērbtuves , muzejs , dzīvoklis Puķītēm , darbmācības kabinets , internāts , pēc uzbūvēja piebūvi , mācījās pāri par 300 audzēkņu , pirms ES , tagad ap simtu , ko viņi tur dara ???? paslēpes spēlē????????

  8
  1
 2. Es Īslīcē mācījos no 90-to gadu sākumā līdz 2006 gadam.vienubrid skolnieku skaits pat pārsniedza 700.vidusskolas laikos bijām 3 paralēli klases.kur katrā bijām pa 30 skolēniem.bet tagad nav vairs ne vidusskolas.ne skolēnu.diemzel

  10
  4
 3. Es arī tur mācījos tajā pat laikā un tad skolēnu skaits bija ap 1500, un bija pa piecām paralēlklasēm! Kurš sola vēl vairāk?

  5
  6
 4. amata nosaukums jau skanīgs- direktors, vien, ieņemot šo amatu, kaut kas” taustāms” ir jādara katru dienu, vismaz noteiktās stundas jāatsēž, un tas nav tas, kā tie domes amati bez konkursa, izņemot apkopējas un sētnieka vietu….

  6
  2
 5. Tā turpināt,ceļot gribētāju uz ES tikai turpināsies!!!Bauskas dome attopieties….. resursi jau gandrīz beigušies!!!

  5
  1
 6. Alga gan pacelta, kad iepriekšējā tika augustā apstiprināta,tad alga bija 1200, bet tagad 1464eur

 7. Ehhhh, beidzot jāļaujas jaunam izaicinājumam, jāpārguļ ar kaimiņa cūku.

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.