Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Lielie lasīšanas svētki

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) 18. martā notika lasīšanas programmas «Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022» svinīgs noslēgums «Lielie lasīšanas svētki», ko apmeklēja grāmatu vērtētāji no visas Latvijas.

Bauskas novadu pārstāvēja čaklākie grāmatu lasīšanas eksperti no Bauskas bērnu bibliotēkas, Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ), Iecavas bērnu bibliotēkas, Misas bibliotēkas, Misas pamatskolas un Vecsaules bibliotēkas. No Bauskas bērnu bibliotēkas uz pasākumu devās Dzintars Dreiska, Elza un Andrejs Tiroli, kuri bija visčaklākie lasītāji un grāmatu vērtētāji. Eksperti uzzināja programmas rezultātus, kuri bija turēti noslēpumā. Bija iespēja satikt un iepazīt grāmatu autorus, ilustratorus, tulkotājus un izdevējus, uzzināt viņu domas par grāmatas tapšanu. Svētkus vadīja televīzijas personība Māris Grigalis, skanīgus muzikālos priekšnesumus, kuri ļoti patika mūsu bērniem, sniedza «Brāļi Grīnbergi».

Prieks un lepnums, ka par aktīvāko lasīšanas vēstnesi Zemgalē kļuva BVĢ skolotāja Iveta Slavīte. Viņa saņēma jaunāko grāmatu dāvinājumu kā pateicību par lasītprieka rosināšanu vietējā kopienā un aktīvu atbalstu bibliotēku rīkotajos pasākumos. Arī mūsu bibliotēkas grāmatas skolotāja intensīvi lasīja, tādēļ Iveta Slavīte bija pelnījusi atrasties Gaismas pils pasākumā starmešu gaismā.

Paldies LNB par iespēju apmeklēt izstādi par Lielo Indriķi, kā arī iepazīt 11. stāva «Septītās debesis» un LNB kori. Lai mums jautras un notikumiem bagātas grāmatas arī jaunajā lasīšanas programmā, jo lasīt – tas ir stilīgi! Kā novēlēja Zemgales lasīšanas vēstnese Iveta Slavīte: «Lasiet, un jūs būsit bagātāki!»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas bērnu bibliotēka

Foto – Zemgales lasīšanas vēstnese Iveta Slavīte (no labās) kopā ar Bauskas bērnu bērnu bibliotēkas čaklajiem lasītājiem un bibliotēkāri Sarmīti Freimani. Foto no Bauskas bērnu bibliotēkas arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.