Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

LU Bauskas filiālē turpinās studētgribētāju uzņemšana

Latvijas Universitātes (LU) Bauskas filiālē turpinās studētgribētāju uzņemšana, informēja LU pārstāve Kellija Virse. Pieteikumus interesenti var iesniegt līdz 28. augustam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumu iesniegšana pamatstudiju programmās augustā notiek klātienē Bauskā, Rīgas ielā 8. Tos iespējams iesniegt darbdienās no plkst. 10 līdz 16. Pieteikumi iesniedzami arī elektroniski – aizpildot veidlapu un augšupielādējot norādītos dokumentus.

LU Bauskas filiālē var pieteikties divās pamata līmeņa studiju programmās: «Pirmsskolas skolotājs» un «Sākumizglītības skolotājs», maģistra līmeņa studijām programmā «Izglītības zinātnes» pedagoģijas modulī.

LU Bauskas filiāles vadītāja Velga Gūtmane atklāja, ka šogad visvairāk pieteikumu saņemti tieši no Bauskas novada iedzīvotājiem, un tas apliecinot, ka studēt tuvāk mājām ir ļoti būtiski. V. Gūtmane piebilst, ka Bauskas filiāli par savējo izvēlas saukt arī Jelgavas novada un Jelgavas valsts pilsētas iedzīvotāji.
Bauskas filiālē 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmā «Pirmsskolas skolotājs» pašlaik ir saņemts 31 pieteikums, savukārt programmā «Sākumizglītības skolotājs» septiņi pieteikumi. Vietu skaits abās programmās vēl ir pieejams.

«Studijas Bauskas filiālē notiek piektdienās klātienē un pirmdienu vakaros attālināti, kas ir nepilna laka klātienes studiju forma. Diemžēl mums nav budžetu vietu, bet studentiem ir iespēja pieteikties LU fonda administrētajām stipendijām, detalizētu informāciju var uzzināt LU mājaslapā. Pretimnākošas ir Jelgavas novada un Jelgavas valsts pilsētas pašvaldības, kuru studenti noslēdz līgumu ar vietvaru un saņem studiju maksas izdevumu kompensāciju,» stāsta V. Gūtmane.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.