Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Maza interese par Stelpes pagasta nodaļas vadītāja vietu

Piektdien, 8. jūlijā, noslēdzās konkurss uz vakanto Stelpes pagasta nodaļas vadītāja amata vietu. Vakantajam amatam pieteicās viens pretendents, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gija Spula.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa precizēja, ka pretendenta vērtēšana jāuzsāk līdz šī gada 13. jūlijam.

Saskaņā ar publicēto sludinājumu pretendentam bija jābūt ar augstāko izglītību ekonomikā, uzņēmējdarbībā, inženierzinātnēs vai sabiedrības pārvaldē. Tāpat jāpiemīt analītiskai domāšanai, spējai patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, kā arī nodrošināt sekmīgu sadarbību ar citām struktūrvienībām, valsts iestādēm un uzņēmumiem.

Praktiskā darba pieredze autoceļu uzturēšanas jomā, iepirkumu jomā, kā arī personāla vadībā tiktu uzskatīta par priekšrocību. Jābūt vēlmei mācīties un pielietot iegūtās zināšanas Bauskas novada kopējā attīstībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšējā reizē – 2020. gada maijā, kad meklēts Stelpes pagasta pārvaldes vadītājs, interese par šo vakanci bija krietni lielāka. Konkursā toreiz tika saņemti septiņi pieteikumi, par visatbilstošāko kandidātu tika atzīts stelpietis Sandis Neimanis, kuram augstākā izglītība iegūta biznesa vadībā un pieder savs IT uzņēmums.

Līdzšinējais Stelpes pagasta nodaļas vadītājs Sandis Neimanis. Foto: vecumnieki.lv

Kā savas priekšrocības amatā, viņš minēja pagasta teritorijas, autoceļu tīkla un apdzīvoto vietu inženierkomunikāciju pārzināšanu, spēju ātri rast risinājumus sarežģītām situācijām, kā arī uzkrāto pieredzi dažādu nozaru specifikā. Neimanis, kā Stelpes pagasta iedzīvotājs, arī iepriekš aktīvi iesaistījies pagasta izglītības un kultūras notikumu realizācijā.

S. Neimanis Stelpes pagasta pārvaldes vadītāja amatā uzsāka darbu 2020. gada 8. jūnijā. Savu lēmumu pamest šo amatu atturējās detalizēti komentēt, norādot, ka atradis citu darbu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Savējie jau visi dabūjuši darbus pašvaldībā, ka vairs nav ko ielikt vai arī maza alga? Bet to jau var vienmēr priekš savējā palielināt. 🙂 Vai arī tas viens pretendents ir savējais un vakances prasības pielāgotas viņa CV.?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.