Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Mēnesi volejbola tīkls guļ smiltīs; atbildīgie neliekas ne zinis

Joprojām turpinās vasaras sezona, bet pludmales volejbola laukums Mūsas krastā pie Bauskas pilsētas stadiona nav izmantojams. Jau teju mēnesi minētajā vietā volejbola tīkls guļ smiltīs, zemē tas nokļuvis, jo viens no tīkla balstiem savu laiku nokalpojis un nolūzis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bauskā acīmredzami nav saimnieka, ja uz šādām ainām jālūkojas gan vietējiem, gan iebraucējiem. Tīkls pamests bojāšanai, par laukuma sakopšanu atbildīgie ir aizmirsuši. Solīja jau te stadiona lejas daļā jaunus pludmales volejbola laukumus ierīkot, bet nekas vairs par tiem nav dzirdēts. Taču īpašu vajadzību pēc jauniem nesaskatu, ja te pat vienu nevar kārtībā uzturēt,” teic upes krastā sastaptais baušķenieks Renārs.

Bauskas novada domē apliecināja, ka atbildīgie speciālisti par šo situāciju ir informēti un tiklīdz būs iespēja tīklu savāks un stabus atjaunos.

Bauskas novada pašvaldība sola atjaunot arī smilšu segumu, bet konkrētu laiku, kad darbi tiks paveikti nosaukt nevarēja. Foto: www.bauskasdzive.lv

“Volejbola tīkla balsti Bauskas apvienības pārvaldei nebija pieejami uzreiz, lai tos varētu operatīvi nomainīt. Iespējams, volejbola tīkla balstu pamatne tiks iebetonēta, ar iespēju balstus noņemt palu un ziemas sezonas laikā, lai pēc tam balstus varētu uzstādīt atkal atpakaļ vasaras sezonā,” paskaidroja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Attiecībā par stadiona lejas daļas plāniem Bauskas novada pašvaldībā atklāja, ka tika organizēta tikšanās starp Bauskas apvienības pārvaldes, Bauskas novada pašvaldības administrācijas speciālistiem un izpilddirektoru, kuras laikā sprieda par stadiona likteni. Bauskas novada pašvaldības būvniecības nodaļa ir uzsākusi projektēšanas uzdevumu, kurš paredzētu divu pludmales volejbola laukumu un viena tenisa korta būvniecību minētajā teritorijā. Par izmaksām un finansējumu šim mērķim vēl esot pāragri runāt. Kad būvniecības nodaļa būs noslēgusi darbu pie projektēšanas uzdevuma, būs zināmas provizoriskās darbu izmaksas.

Bauskas novada domē pieļāva, ka saistībā ar divu jaunu pludmales volejbola laukuma izbūvi, tiks izvērtēta esošā volejbola laukuma pie upes nepieciešamība.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Nu gan problēma noņemt tīklu un dabūt vienu stabu! Senos laikos jau onkas, kas gribētu padauzīt bumbu un bernu spiediena jau būtu visu sataisijuši bez sēdēm, sapulcēm, komisijām. Tas vien liecina ka tādi laukumi nav īpaši vajadzīgi!

  26
 2. Nevienam neko nevajag. Labāk sēdēt uz soliņa un dzert. Visu cieņu fotogrāfam būtu pats sataisījis , varbūt domē neviens nezin

  8
  2
 3. Agrāk šo objektu “pieskatīja” vides serviss. Lasot citu rakstu par viņu pienākumu pārņēmēju Bauskaa pilsētā-urbānistu kantori, gribas domāt un saprast, ka, ja tikai pašvaldība, Bauskas pilsētas pārvaldnieces personā, nodefinēs šī staba atjaunošanas nepieciešamību ik pa “divām dienām”, tad apsaimniekotājam tas ir jādara bez ierunām un uzreiz. Galvenais-nedrīkst zvanīt un traucēt jaunā uzņēmuma vadību aktīvajā darbā. Tātad viss ir atkarīgs no pašvaldības jēgpilnām norādēm. Un tad jau biss zels un plauks. Taisnība par puķu kastēm pie Dārza ielas tirdziņa-vienkārši nožēlojamas. Neciena iepriekšējo cilvēku veikto darbu.

  19
 4. Tagad pārvaldniecei vajadzētu skraidelēt pa pilsētu un skatīties, iečekot, kas ir pilsētvidē noticis. Taču šķiet, ka dāma no kabineta neiziet. Es speciāli tagad nogāju gar minētajām puķu kastēm un ar roku pārbaudīju augsni kastē. Tā tak izpūsta un izžuvusi sausa, puķes novītušas. Glaunu māju blakus atklās uz nokaltušu puķu fonu. Bet sazin varbūt pārvaldniece atstieps mākslīgus augus un lieta darīta, nevajadzēs līgumu papildināt.

  17
  1
 5. Siltā laikā bieži redzēju, ka jaunieši tur spēlēja volejbolu, Bauska tak izslavēta jauniešu galvaspilsēta, bet neviens jaunietis acīmredzami nav tik spēcīgs un atjautīgs, ka varētu kaut kā stabu atjaunot kaut no tur netālu nogāztajiem kokiem. Tak maza bēda, jaunieši var tālāk bumbu dzenāt savās viedierīcēs, nav bēda. Varbūt tiktoka kāds video parādījās ar volejbola spēli jeb bezspēli Bauskā. Tāpat jāpabrīnās, ka volejbola tīklam nepieauga kājas. Tak labs tīkls varēja kāds savākt uz laukiem un bumbot uz nebēdu. Tāpat izbrīna, ka stadiona funkcionāri nelikās ne zinis, ne Ūbele, ne Velmunskis, ne pati Grantiņa, kas tak turpat sēž i pirkstu nepakustināja. Tiešām APBRĪNOJAMS SŪNU CIEMS. Te gaida Laimes lāci, kurš izmēzīs visu.

  16
  1
 6. Tā teritorija nav ne sporta skolai, ne stadionam, ne Ingai. Diez vai Jūs, cienījamais Joske, ietu svešā teritorijā kaut ko veidot, darīt, būvēt vai pārveidot.

  4
  6
 7. Nu pagaidi, pagaidi, tagad sāksim te teritorijas dalīt un atbildēt. Grantiņa pati atspērusies halles būvniecības sākumā solīja sakārtot Mūsas krastu, solījumu bija daudz un dikti, tik finansējuma nebija. Ja JŪS uzskatāt, ka stadiona funkcionāriem teritorija sveša, tad varbūt viņi varēja pakustināt pārvaldnieci, lai kaut ko izdara. Tak ne jau privātīpašums ir tas laukums! Nu jāpiekrīt deputāta komentāra sejasgrāmatā – Bordertauna kas Bordertauna!

  8
  1
 8. Tas deputāts tikai Facebook profilā saredz un aktualizē nejēdzības , bet tad, kad sēž domē, tad paliek kluss un mierīgs kā jēriņš. Tad gan viņam viss ir labi, nav nekādu iebilžu un priekšlikumu. Tikai spaida balsošanas pogu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.